Przejdź do treści

Social Media London Style wygrała konkurs i rozpoczyna współpracę z Grupą VIVE

Agencja Social Media London Style, po wygranym konkursie ofert, rozpoczyna obsługę Grupy VIVE. Agencja będzie pracować dla powiązanych ze sobą spółek wchodzących w skład tej grupy. Współpraca obejmuje m.in. optymalizację strategii i komunikację w kanałach Social Media: Facebook, LinkedIn, Instagram i YouTube.

Współpraca wystartowała z początkiem sierpnia. Do zadań agencji należy całościowa obsługa działań w Social Media, obejmująca m.in. komunikację w kanałach: Facebook, LinkedIn, Instagram i YouTube. Działania te prowadzone są równolegle dla wszystkich spółek Grupy VIVE.

Umowa została podpisana na czas nieokreślony.

1 Ewelina Rozpara, Krystian Dryniak, Social Media London Style, VIVEDywersyfikacja usług Grupy VIVE wymaga szerokiego spectrum umiejętności i wiedzy, które pozwolą na odpowiednie komunikowanie działań spółek w zakresie recyklingu tekstyliów, transportu w międzynarodowym obrocie, specjalistycznych usług logistyczno-magazynowych w zwinnym łańcuchu dostaw czy sieci wielkopowierzchniowych sklepów z odzieżą używaną. Doświadczenie Social Media London Style i szerokie portfolio jej projektów oraz obsługiwanych klientów pozwala na stworzenie świeżej i profesjonalnej obecności w kanałach social media – wyjaśnia Ewelina Rozpara, Rzecznik Prasowy Grupy VIVE.

VIVE Group to bardzo rozpoznawalna marka recyklingu tekstyliów, zarówno na rynku polskim, jak i europejskim. Cieszymy się, że to właśnie nasza agencja została wybrana do współpracy i z naszym udziałem VIVE Group wzmocni swoją obecność w mediach społecznościowych – komentuje Krystian Dryniak, Prezes Zarządu SMLS.