Przejdź do treści

Biuro Podróży Reklamy wdroży nową stronę i katalog online dla Stomil Bydgoszcz

Tagi:

Biuro Podróży Reklamy wygrało przetarg zorganizowany przez Stomil Bydgoszcz S.A. na przygotowanie i wdrożenie nowej strony internetowej wraz z katalogiem online wyrobów oferowanych przez tę firmę.

Projekt potrwa od połowy lipca do końca sierpnia br. Nowa strona ma z jednej strony odświeżyć wizerunek firmy, a z drugiej dać Klientom bardziej kompleksowy kontakt z firmą i jej produktami. Strona, która ruszy na początku września zostanie przygotowana w taki sposób, aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom dostęp do informacji, usług oraz wyrobów oferowanych przez Stomil Bydgoszcz. Całość prac UI/UX jak też zaplecze dewelopersko-wdrożeniowe realizowane jest w ramach struktury agencji Biuro Podróży Reklamy.

1 Stomil

Bydgoskie Zakłady Przemysłu Gumowego „Stomil” S.A. to przedsiębiorstwo z prawie 100-letnią tradycją w produkcji wyrobów gumowych i pierwszy producent węży hydraulicznych w Polsce. Stomil Bydgoszcz to wiodący producent wyrobów gumowych oferujący swoje produkty zarówno na rynku krajowym jak i w ponad 35 krajach za granicą. W ofercie Stomilu znajdują się węże hydrauliczne i przemysłowe, płyty i wykładziny gumowe, mieszanki gumowe, artykuły techniczno-gumowe i profile wytłaczane, które mają szerokie zastosowanie w wielu sektorach gospodarki, min. górnictwie, budownictwie, rolnictwie, przemyśle maszynowym i spożywczym.

Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, blog i content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz wsumie 33 nagrody i wyróżnienia brażnowe: Epica Awards, Kreatura, Impactor, Mixx Awards, AME Award, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty i Srebrny Spinacz, Kampania Społeczna Roku.