Przejdź do treści

GetHero wzmacnia zespół – dołącza do niego dwójka Talent Managerów

Michał Dziuba dołączył do zespołu agencji GetHero, jako Talent Manager dedykowany sekcji Gaming. Równocześnie pracę w agencji rozpoczyna Magdalena Bliźniak, jako Talent Manager w obszarze Beauty.

1 Magdalena Bliźniak, Michał DziubaMichał Dziuba pracował poprzednio m.in. jako Customer Service Consultant w firmie e-turystycznej Sun Seasons 24. W GetHero objął stanowisko Talent Managera dedykowanego obszarowi gamingowemu. Do jego zadań należeć będzie dbanie o relacje z twórcami YouTube oraz przygotowywanie i realizacja kampanii dla klientów agencji w segmencie Gaming.

2 Magdalena Bliźniak, Michał DziubaMagdalena Bliźniak pracowała wcześniej m.in. w firmie Fast White Cat, jako młodszy specjalista ds. e-commerce oraz w firmie PEJOT, gdzie odpowiadała za new business i działania mające na celu budowanie wizerunku spółki na rynku. W GetHero objęła stanowisko Talent Managera. Będzie opiekunem twórców związanych z sekcją Beauty, będzie również odpowiedzialna za prowadzenie kampanii w tym segmencie.