Przejdź do treści

Mikołaj Zglenicki dołączył do zarządu MediaCom

Mikołaj Zglenicki dołącza do MediaCom Warszawa, obejmując stanowisko Financial Directora oraz wchodząc do zarządu spółki. Oznacza to powrót po 6 latach pracy w domu mediowym Maxus, gdzie również był członkiem zarządu na stanowisku Financial Directora.

1 Mikołaj ZglenickiMikołaj Zglenicki wraca do MediaCom po 6 latach pracy w domu mediowym Maxus. Na stanowisku Financial Directora będzie odpowiadał za obszar finansów, commercial oraz compliance.

Mikołaj Zglenicki od 10 lat pracuje w ramach spółek GroupM: w latach 2008-2011 w MediaCom Warszawa, początkowo jako Financial Planning & Analysis Manager, następnie jako Commercial Director z obowiązkami Financial Directora, w latach 2012-2017 w Maxus, jako członek zarządu na stanowisku Financial Directora, zajmując się obszarami finansów, HR i Tradingu.

GroupM jest operacyjnym ramieniem WPP (czołowego holdingu reklamowego na świecie) i największą grupą negocjacyjną w Polsce. W skład GroupM wchodzą: MediaCom, Mindshare i Wavemaker (powstały z połączenia domów mediowych: MEC i Maxus).