Bartłomiej Brzoskowski dołącza do Kamikaze jako Senior Strategy Planner

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Bartłomiej Brzoskowski, obejmując stanowisko Senior Strategy Planner. Poprzednio pracował jako Account Director w agencji Feno.

Karierę w branży digital Bartłomiej Brzoskowski rozpoczynał siedem lat temu, jako Social Media Specialist (a później Social Media Manager) w agencji Digital One. W latach 2012-2014 pracował w agencji FaceAddicted jako Social Media Director & Client Service Director, obsługując takie marki i klientów jak: Plus, Cyfrowy Polsat, Reebok, SEAT, Bosch, Super-Pharm Polska, Frugo, Remington, Eurosport, COSTA by coffeeheaven, Grolsch, Pilsner, Maggi, Kopiko, Barilla, Wasa.

1 Bartłomiej Brzoskowski, KAMIKAZEW latach 2014-2015 był Media Directorem w agencji Fenomem (obecnie Feno), gdzie pracował z zespołem mediowym oraz zespołem obsługującym marki w kanałach digital, odpowiadał za nadzór prowadzonych kampanii mediowych, przygotowywanie ofert mediowych oraz utrzymanie relacji z kluczowymi klientami.

W latach 2015-2017, jako Account Director w agencji Feno, współpracował z zespołem obsługi klienta, z działem kreacji oraz działem mediowym w przygotowywaniu strategii komunikacji dla marek obsługiwanych przez agencję. Wśród klientów i marek obsługiwanych przez niego w Feno znaleźli się m.in. Electrolux, Wizz Air, DKMS, Netia, Link4, Raiffeisen Polbank, Goodyear, Dunlop, Dębica, GO Sport, Grant’s Whisky, Glenfiddich, Intersnack Europe.

W agencji Kamikaze Bartłomiej Brzoskowski odpowiedzialny będzie za prace strategiczne z kluczowymi klientami agencji. Jego wszechstronne doświadczenie z obszaru zarządzania klientami oraz Social Media przełoży się również na rozwój oferty agencji.

Kamikaze to działająca od 11 lat niezależna agencja interaktywna z zacięciem strategicznym. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange, LOreal, Super-Pharm, eurobank, McCormick, Fortuna, Łowicz, Kotlin.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu