Przejdź do treści

Wszystkie produkty wysokiej jakości od jednego usługodawcy: tekstylia przemysłowe do wynajęcia w firmie MEWA

Tagi:

W przemyśle, produkcji i rzemiośle stosowane są różne rodzaje tekstyliów przemysłowych: od odzieży roboczej i ochronnej po tekstylne czyściwa z bawełny czy maty olejowe, które bardzo dobrze sprawdzają się na przykład przy wszelkich naprawach. Wszystkie te produkty można wynająć w firmie MEWA w ramach tzw. pełnej usługi serwisowej.   

Czyściwa są nieodzownym elementem, wykorzystywanym do czyszczenia np. w warsztatach samochodowych. Można je oczywiście kupić, a po czyszczeniu brudne wyrzucić do kosza z odpadami. Można jednak zamówić czyściwa wielokrotnego użytku firmy MEWA, oferowane w ramach pełnego serwisu. To optymalna alternatywa: MEWA dostarcza czyste czyściwa, odbiera zużyte, pierze je, a następnie ponownie dostarcza klientowi już czyste czyściwa.

1 MEWA

Ta zasada obowiązuje także w odniesieniu do mat olejowych, które zwykle podkładane są pod naprawiane lub konserwowane maszyny, w celu zbierania wyciekających płynów. One również wymieniane są na czyste maty w uzgodnionych z klientem odstępach czasowych,.

Wynajmij – kup – używaj

Korzystając z usługi pełnego serwisu, można także regularnie zaopatrywać pracowników w zawsze czystą i świeżą odzież roboczą. Specjaliści firmy MEWA doradzą klientowi, jaka odzież robocza będzie optymalna dla danego zastosowania. Potem można zdecydować o odpowiednich kombinacjach kolorystycznych, ilościach, rozmiarach i odstępach czasowych, w jakich dostarczana ma być czysta odzież. Tę usługę klient może testować przez trzy miesiące, nie ponosząc żadnego ryzyka. Dodatkowo odzież robocza może być zaopatrzona na życzenie klienta w firmowe logo, co pozwala łatwo zidentyfikować pracowników danej firmy, tworząc jednocześnie jej jednolity image.

Artykuły bhp i środki ochrony osobistej, które niezbędne są w codziennej pracy, klient może dokupić jako uzupełnienie ww. usługi, zamawiając je z katalogu „World Wide Work by MEWA“ (https://www.mewa-service.pl/usluga/world-wide-work-by-mewa/). Katalog ten zawiera wszystko, co jest niezbędne w zakładzie lub warsztacie: od wyposażenia ochronnego, jak rękawice czy buty ochronne, poprzez odzież, kurtki softshell i akcesoria, po elementy ostrzegawcze. Łącznie do wyboru jest około 1800 różnych produktów, które znajdują zastosowanie na różnych stanowiskach pracy.

Zalety usługi pełnego serwisu od jednego dostawcy  

Największą zaletą oferty serwisowej dla wszystkich klientów firmy MEWA jest fakt, iż wiele rzeczy, które potrzebne są im w codziennej pracy, mogą zamówić u jednego dostawcy. Terminy dostaw są krótkie, a wszystkie produkty w krajach, w których działa firma MEWA, są takiej samej wysokiej jakości. Zamawianie u jednego dostawcy pozwala zminimalizować zarówno koszty, jak i nakłady pracy związane z organizacją i logistyką. Tym samym klient może się całkowicie skoncentrować na swojej głównej działalności.

MEWA_Siegel_ENFirma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, wycieraczki do butów, absorpcyjne maty olejowe, jak też urządzenia do czyszczenia części w ramach pełnej obsługi. W uzupełnieniu można także zamówić z katalogu artykuły bhp oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4700 pracowników obsługuje ponad 170 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2013 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 555 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA, jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, MEWA wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. Już w 2011 roku wydawnictwo Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2013 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.

MEWA jest liderem światowego rynku! W styczniu 2015 r. MEWA wydawnictwo Deutsche Standards po raz drugi nadało firmie MEWA tytuł lidera światowego rynku w obszarze serwisu czyściw.

www.mewa-service.pl