Przejdź do treści

Kamikaze stworzyła na zlecenie Fundacji Orange stronę dla projektu FabLab powered by Orange

W ramach stałej współpracy z Fundacją Orange agencja Kamikaze zajęła się stworzeniem strony internetowej dla projektu FabLab powered by Orange. Jest to mieszcząca się w Warszawie, otwarta dla dzieci, młodzieży i dorosłych nowoczesna pracownia wyposażona w zaawansowane technologie, takie jak drukarki 3D, plotery laserowe czy frezarki CNC.

Na stworzonej przez agencję Kamikaze stronie: www.fablabtwarda.pl znajdą się m.in. informacje o organizowanych przez pracownię wydarzeniach.

1

Lista wydarzeń pod adresem www.fablatwarda.pl/wydarzenia pozwala na filtrowanie ich pod kątem wydarzeń darmowych i płatnych. Rejestracja na konkretne wydarzenia odbywa się następnie poprzez serwis www.evenea.pl , na który przekierowywany jest użytkownik zainteresowany danym wydarzeniem.

Kamikaze obsługuje Fundację Orange od 2012 r. zapewniając przede wszystkim obsługę strony www.fundacja.orange.pl, jak również realizując dodatkowe projekty (takie jak ten dla FabLab).

Po stronie agencji prace nad stworzeniem strony koordynowali: Julia Milewska, Account Manager oraz Ewa Przyborowska, Senior Account Manager, natomiast po stronie Fundacji Orange byli to Bartosz Rymkiewicz, Koordynator Komunikacji Internetowej oraz Daria Drabik, Kierownik Działu Projektów Strategicznych i Komunikacji.

FabLab powered by Orange (ang. fabrication laboratory) to pracownia stworzona w Warszawie przez Fundację Orange i Stowarzyszenie Robisz.to, wyposażona w zaawansowane technologie takie jak drukarki 3D, plotery laserowe, frezarki CNC i szereg innych urządzeń elektronicznych. Dzięki wsparciu trenerów można się w niej nauczyć jak twórczo z tych technologii korzystać, aby stworzyć rozmaite przedmioty – od biżuterii po drona. Zajęcia i pracownie są otwarte dla dzieci, młodzieży i dorosłych, niezależnie od umiejętności i doświadczenia.