Przejdź do treści

Ewa Przyborowska przechodzi do Kamikaze z Deloitte Digital

Do zespołu agencji Kamikaze dołącza Ewa Przyborowska, obejmując stanowisko Senior Account Manager. Wcześniej pracowała w Deloitte Digital, pełniąc taką samą funkcję.

1W branży digital Ewa Przyborowska pracuje od 9 lat. Do Kamikaze przeszła z Deloitte Digital, gdzie również pracowała na stanowisku Senior Account Manager. Odpowiedzialna była za zarządzanie zespołem accounckim pracującym m.in. dla firm: Polkomtel, PepsiCo General Bottlers Poland (Lipton Ice Tea), McCormick (Kamis), Teva, Valeant, Indesit/Hotpoint.

Odpowiadała także za prowadzenie projektów (polskich i międzynarodowych), współtworzenie strategii marketingowych i obsługę przetargów.

Ewa Przyborowska karierę rozpoczynała w 2009 roku w agencji Digital One, z biegiem lat awansując, aż do stanowiska Senior Account Manager.

W agencji Kamikaze zajmie się w najbliższym czasie zbudowaniem swojego zespołu accounckiego, koordynacją projektów m.in. dla Orange Polska, jak również działaniami  z zakresu new business.

Kamikaze to działająca od 11 lat niezależna agencja interaktywna z zacięciem strategicznym. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Orange, L’Oreal, Super-Pharm, Eurobank, McCormick, Fortuna, Łowicz, Kotlin.