Przejdź do treści

Kampania Biura Podróży Reklamy dla International Paper startuje na kilku europejskich rynkach

Agencja Biuro Podróży Reklamy przygotowała dla International Paper kampanię, której celem jest promocja darmowej aplikacji mobilnej Happy2Print, będącej wspólnym projektem HP i International Paper. Głównym zadaniem agencji było opracowanie konceptu i zrealizowanie spotu produktowo-wizerunkowego, wokół którego toczyć się będzie kampania na blogach i w mediach internetowych w kilku wybranych krajach europejskich, w tym m.in. w Polsce.

Kampania startuje dziś, potrwa miesiąc, obejmie: Niemcy, Wielką Brytanię, Polskę, Hiszpanię, Włochy i kraje Beneluxu. Humorystyczny spot, który będzie publikowany w mediach online i na blogach w tych krajach jest już dostępny w serwisie YouTube:
https://www.youtube.com/watch?v=r6BQ0iffi3w&feature=youtu.be

Biuro Podróży Reklamy jest odpowiedzialne także za zakup mediów online i blogów, w kategoriach tematycznych takich jak: technologia, drukarki, lifestyle, humor.

HAPPY2PRINT

Aplikacja Happy2Print jest to bezpłatna aplikacja stworzona w kooperacji International Paper i HP, umożliwiająca za pośrednictwem WiFi, Bluetooth lub przewodu USB, w szybki i łatwy sposób drukowanie dokumentów z urządzeń mobilnych. Dostępna jest na Google+ i App Store. Współpracuje ze wszystkimi drukarkami, niezależnie od marki. Jedynie co trzeba zrobić to zainstalować aplikację na swoim smartfonie lub tablecie.

International Paper jest amerykańskim przedsiębiorstwem z branży tekturowej i papierniczej, działającym w całej Europie, na Bliskim Wschodzie i w Afryce. W Polsce swoją działalność rozpoczęła w 1992 roku. W obszarze EMEA International Paper jest wiodącym dostawcą wysokogatunkowego papieru biurowego, oferując szeroki wachlarz usług i wartościowych rozwiązań w sektorze opakowań, w tym tektur do opakowań składanych, wykorzystywanych do produkcji ekskluzywnych opakowań oraz opakowań spożywczych, a także do opakowań z tektury falistej dla segmentu rolniczego, przemysłowego i konsumpcyjnego. International Paper jest producentem i dystrybutorem papierów marki HP Everyday Papers na licencji HP Inc.

Agencja Biuro Podróży Reklamy to eksperci w kampaniach łączących social, web, mobile, search marketing, video, content marketing z ambientem technologicznym, marketingiem partyzanckim oraz innymi działaniami niestandardowymi i innowacyjnymi technologiami. Twórcy nowatorskich stron i aplikacji mobilnych. Agencja posiada dwa tytuły agencji roku: Agency of the Year 2014 in Poland – Epica Awards, Agencja Marketingu Zintegrowanego Roku – Impactor (2015) oraz w sumie 27 nagród i wyróżnień brażnowych: Epica Awards, Kreatura, Impactor, Mixx Awards, Webstar Creative, Golden Arrow, Innovation Award, Pióro Roku, Złoty Spinacz, Kampania Społeczna Roku.