Przejdź do treści

Ewa Sętowska awansuje w strukturach agencji SHAKE HANDS i dołącza do zespołu obsługującego Fiat Chrysler Automobiles Poland

Ewa Sętowska awansowała w agencji Shake Hands ze stanowiska Account Manager na stanowisko Senior Account Manager. Wraz z awansem, Ewa Sętowska dołączyła do zespołu, który zajmuje się bieżącą obsługą FCA Poland (Fiat Chrysler Automobiles Poland), nowego klienta agencji Shake Hands. Równolegle będzie nadal pracować także dla innego z klientów agencji – marki Tikkurila.

Do końca 2015 r. Ewa Sętowska pracowała jako Account Manager w dziale Client Service agencji Brand Support. Następnie przeszła do agencji Shake Hands, w której kierowała zespołem obsługującym markę Tikkurila oraz samodzielnie realizowała bieżące projekty, m.in. dla marek: Tikkurila, Telepizza, Wella Professionals.

SETOWSKA EWA SHAKE HANDSPrzed przyjściem do grupy Brand Support Ewa Sętowska pracowała w agencji faceADDICTED, jako Account Manager. Wcześniej przez trzy lata pracowała w agencji ADnova, obsługując m.in. brandy Coty Polska oraz przez 4,5 roku w agencji GPD Advertising, obsługując m.in. BP Polska i Goodyear Dunlop Tires Polska. Zajmowała się również obsługą klientów z branży telekomunikacyjnej, FMCG i motoryzacyjnej. W agencji GPD Advertising brała także udział w pracach związanych z otwarciem rumuńskiego oddziału firmy w Bukareszcie.

SHAKE HANDS to wchodząca w skład grupy Brand Support agencja wyspecjalizowana w realizacji kompleksowych strategii obecności w mediach społecznościowych. Wśród jej klientów znaleźli się m.in. Danone, Rimmel, Astor, Brita, Tikkurila i Wella.