Przejdź do treści

Dcs.pl wprowadza bezpłatną usługę hostingu dla developerów i freelancerów IT

Firma informatyczna dcs.pl wprowadza w swojej usłudze HostedWindows.pl opcję bezpłatnego hostingu dla developerów i freelancerów IT, pierwszą tego typu w Polsce. Jednocześnie platforma HostedWindows.pl została poddana procesowi redesignu – zmieniła się jej szata graficzna, zmianie uległo kilka planów taryfowych, a także wprowadzony został zupełnie nowy plan taryfowy: „dla blogerów” – WordPress Hosting.

Bezpłatny hosting dla developerów i freelancerów IT to pierwsza tego typu usługa w Polsce.

hostedwindows-logo-1– Nasza usługa jest tak stabilna i dostępna, że udostępniamy ją za darmo klientom najbardziej wymagającym, by mieli okazję „w ogniu walki” przekonać się o jej jakości i – mamy nadzieję – zarekomendować ją dalej – mówi Krzysztof Kreczko, Project Manager w dcs.pl – Platforma HostedWindows.pl jako jeden z niewielu dostawców usług hostingowych w Polsce prezentuje dostępność swoich serwerów na stronie www, a dostępność ta jest sprawdzana przez niezależny serwis pingdom.com. Nie bez znaczenia dla całościowej oceny jest także lokalizacja naszych serwerów na terenie Polski i spełnianie wymagań GIODO w kwestii przetwarzania danych.

Więcej o usłudze Darmowy hosting dla developerów: http://hostedwindows.pl/pl/hosting/bezplatny-hosting-dla-developerow/

Bezpłatny hosting dla developerów to najważniejsza z nowości wprowadzonych właśnie przez HostedWindows.pl, ale nie jedyna. Zmieniona została szata graficzna platformy, a znaczącym zmianom i rozszerzeniom poddano kilka planów taryfowych. Wprowadzony też został zupełnie nowy plan taryfowy WordPress Hosting, dedykowany blogerom i wszystkim, którzy budują strony www w oparciu  o WordPress, najpopularniejszy CMS na świecie. dcs.pl wprowadza również okresową promocję związaną ze wszystkimi planami – nowi klienci mogą z nich skorzystać w cenie niższej o 50 proc.

Usługa WordPress Hosting wyróżnia się m.in. nielimitowanym transferem i czasem procesora oraz możliwościami dowolnego backupu (użytkownik z poziomu panelu zarządzania może samodzielnie wykonywać dowolne kopie zapasowe swojego WordPress (pliki+baza MySQL). Odtwarzanie z kopii zapasowej jest również proste i możliwe do wykonania także przez użytkownika z poziomu panelu (więcej na: http://hostedwindows.pl/pl/hosting/hosting-wordpress/ )

WordPress to jeden z najpopularniejszych systemów CMS zarówno na świecie, jak i w Polsce, a utrzymywanie go w środowisku Windows ma wiele technicznych zalet, m.in. trudniej zainfekować stronę i zmusić do rozsyłania spamu, a hosting nie limituje czasu procesora – podsumowuje Krzysztof Kreczko.