Przejdź do treści

Karolina Goździewicz-Szewczyk wzmacnia zespół agencji hyperCREW

hyperCREW wzmacnia dział obsługi klienta – dołącza do niego Karolina Goździewicz-Szewczyk, na stanowisko Account Managera. To już drugie takie wzmocnienie zespołu agencji w ostatnich tygodniach, we wrześniu do agencji dołączyła Katarzyna Uziembło.

gozdziewicz-karolina-hypercrewKarolina Goździewicz-Szeczyk ma ponad 10-letnie doświadczenie w pracy w branży marketingowej. Bezpośrednio przed dołączeniem do hyperCREW zajmowała stanowisko  Account / Project Manager we wrocławskiej agencji Public Bridge, gdzie pracowała m.in. dla marek: Idea Money, Duka, Dajar, Lierac, Domino, Anixe, Knauf Insulation. Wcześniej przez 5 lat pracowała w agencji MindChili, gdzie obsługiwała m.in. Deutsche Bank, Eurobank, T-Mobile, Allegro, Cersanit, Black Red White, Maspex Wadowice.

W agencji hyperCREW Karolina Goździewicz-Szewczyk, na stanowisku Account Managera, zajmie się obsługą m.in. Deutsche Bank.

Jest absolwentką Społecznej Wyższej Szkoły Przedsiębiorczości i Zarządzania w Łodzi (kierunek: Zarządzanie i Marketing, specjalizacja: Informatyka stosowana), oraz studiów podyplomowych na Uniwersytecie Łódzkim, na kierunku Informatyka w Biznesie.

hyperCREW to agencja strategiczno-kreatywna specjalizująca się w obszarze nowych mediów. Od 10 lat realizuje projekty digital dla czołowych marek polskich i światowych. W gronie jej klientów znaleźli się m.in. Coty, Da Grasso, Grupa Żywiec, Lee, Pizza Hut, Wrangler, XL Energy Drink.

hyperCREW wraz z agencją Great Open House tworzą grupę komunikacyjną wyspecjalizowaną w obsłudze projektów łączących obszary online i offline. Great Open House to agencja marketingu zintegrowanego 360°, specjalizująca się w marketingu bezpośrednim  i pełnej obsłudze BTL.