Platforma REACHaBLOGGER.pl wzmacnia zespół

Platforma REACHaBLOGGER wzmacnia zespół. Dołącza do niej Piotr Łokuciejewski, który obejmie stanowisko Project Managera. Platforma mająca na celu łączenie marketerów i blogerów we wspólnych działaniach komunikacyjnych, po dwóch latach działalności ma już ponad 2 700 blogów i pozyskała w sumie 1300 klientów. W ostatnim czasie do współpracujących z nią marek dołączyły m.in. USP Zdrowie, Medicover, Zalando, True English Tea, Dada, czy Austria.info (Narodowe Biuro Promocji Austrii).

lokuciejewski-piotr-reachabloggerPiotr Łokuciejewski pracuje w branży marketingowej od ponad 16 lat. Bezpośrednio przed przyjściem do REACHaBLOGGER pracował w IPG Mediabrands Warsaw, gdzie jako Social Media Strategist projektował, planował i realizował strategie social media dla klientów grupy (m.in. Johnson and Johnson, Allegro, Spokey, Michelin). Wcześniej pracował m.in. w agencjach Think Kong, Blueberry Communication Group, Lubię To – Social Media Agency i Red8 Digital.

REACHaBLOGGER.pl to platforma, która ma na celu ułatwianie współpracy na linii reklamodawcy – blogerzy. Reklamodawcy (marketerzy, agencje, domy mediowe, firmy e-commerce) mogą na niej znaleźć blogerów, którzy wesprą ich konkretnie ukierunkowane działania promocyjne. Z drugiej strony blogerzy mogą przeglądać aktualne oferty reklamodawców i reagować na nie, zgłaszając swoją chęć udziału w konkretnej akcji. Podstawowe produkty to: wpis inspirowany i test produktu lub usługi. REACHaBLOGGER.pl jest platformą peer-to-peer i umożliwia bezpośrednie „zakupy” u blogerów.

Klientami platformy REACHaBLOGGER.pl są marketerzy, agencje digital, domy mediowe, a także agencje PR, agencje SEO i firmy z branży e-commerce. W gronie klientów korzystających do tej pory z usług platformy znaleźli się m.in. Agora, Money.pl, Lemon Sky JWT, Idea Bank, K2, Rankomat.pl, Bluerank, Super Prezenty czy Raiffeisen Bank.

W ostatnich tygodniach do marek współpracujących z platformą dołączyły m.in. TET (True English Tea), Zalando, Dada, USP Zdrowie, Medicover oraz Austria.info (Narodowe Biuro Promocji Austrii).

Więcej na: www.REACHaBLOGGER.pl

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu