Przejdź do treści

Agencja Deloitte Digital przygotowała wakacyjną kampanię dla Pizza Hut

Agencja Deloitte Digital przygotowała dla Pizza Hut (AmRest) wakacyjną kampanię wizerunkowo-sprzedażową „Smaki świata za 19,95 zł”. Celem akcji jest promocja nowych pizz, umocnienie wizerunku marki Pizza Hut jako eksperta w kategorii „pizza”, oraz wzmocnienie postrzegania jej jako brandu przystępnego cenowo. Agencja Deloitte Digital była odpowiedzialna za całość projektu, od opracowania strategii po egzekucję kreacji digital i BTL.

Startująca w lipcu kampania „Smaki świata za 19,95 zł” potrwa do 5 września br. – obejmuje zarówno kanały digital, jak i BTL (wszystkie restauracje sieci Pizza Hut z obsługą kelnerską, zaproszenia, ulotki etc.). Punktem wyjścia dla prac nad kampanią było wprowadzenie do oferty nowych potraw nawiązujących do globalnego trendu w kategorii food – czyli czerpanie inspiracji z kuchni świata. Celem akcji reklamowej jest wsparcie nowych, restauracyjnych produktów Pizza Hut oraz podkreślenie roli marki jako eksperta i innowatora w kategorii „pizza”.

PIZZA HUT WAKACYJNA KAMPANIA 5

Nowe produkty wprowadzone do oferty wakacyjnej to pizze: Tajska, Chińska, Indyjska, Hiszpańska i Polska; a także przystawki w tym Rolsy Prowansalskie oraz Kurczak Teriyaki.

Grupą docelową kampanii są przede wszystkim „młodzi dorośli”, w wieku 19-39 lat, mieszkający w miastach gdzie działają restauracje Pizza Hut, zarówno korzystający już z oferty sieci, jak i nie będący jej klientami.

Deloitte Digital była odpowiedzialna za całościowe przygotowanie projektu, m.in. opracowanie strategii, pomysłu kreatywnego, integrację komunikacji w kanałach online i offline, przygotowanie Key Visuals oraz kreacji na potrzeby kampanii display w internecie, a także działań w kanałach Social Media. Agencja zajęła się również opracowaniem projektu zaproszeń, ulotek, standów, naklejek etc.

W wyniku wygranego wiosną przetargu agencja Deloitte Digital zajmuje się m.in. opracowywaniem strategii projektów komunikacyjnych oraz obsługą działań dla wszystkich kanałów komunikacji digitalowej marki Pizza Hut, w tym także dla mediów społecznościowych takich jak Facebook, Instagram, Twitter.