Przejdź do treści

ŁubuDubu PR zajmie się obsługą działań PR dla dcs.pl

Agencja ŁubuDubu PR wygrała konkurs ofert na obsługę działań komunikacyjnych dla spółki dcs.pl, specjalizującej się w tworzeniu i wdrażaniu oprogramowania na zamówienie dla dużych firm, oraz dostarczającej usługi hostingowe i rozwiązania dla MŚP (jak np. wykorzystanie SMS-ów w obsłudze klienta i w komunikacji marketingowej).

Agencja będzie odpowiadała m.in. za relacje z mediami i budowanie na rynku wizerunku marki dcs.pl.

Wybraliśmy ŁubuDubu PR do obsługi działań komunikacyjnych naszej firmy, kierując się doświadczeniem agencji w obsłudze klientów z branży technologicznej, jej kompetencjami oraz dogłębną znajomością rynku mediowego i efektywnych narzędzi public relations – mówi Michał Daras, Business Development Manager w firmie dcs.pl

dcs.pl istnieje od 1996 r., specjalizuje się w oferowaniu usług informatycznych dopasowanych do potrzeb klientów, realizując projekty programistyczne, wdrożeniowe, hostingowe i serwisowe m.in. dla dużych klientów bankowych, ubezpieczeniowych, farmaceutycznych, telekomunikacyjnych, ale również dla branży energetycznej i mediowej oraz firm z sektora MŚP.

Firma dostarcza oprogramowanie na zamówienie, tworzone na podstawie specyfikacji przygotowanych przez klientów lub na bazie specyfikacji opracowanych przez jej specjalistów. Jednym z głównych kierunków jej działalności jest opracowywanie i dostarczanie wyspecjalizowanych aplikacji realizujących kluczowe funkcje biznesowe oraz integrujących popularne kanały komunikacji. dcs.pl od lat jest partnerem Microsoft o statusie Gold i specjalizuje się w technologiach Microsoft, ale nie zamyka się na technologie open source, m.in. framework Django oparty na języku Python, PostgreSQL, Mongo DB czy Rabbit MQ, dzięki czemu może realizować projekty w technologiach, które są optymalne dla danej specyfiki projektu.

dcs.pl oferuje również narzędzia SaaS (Software as a Service) m.in. HostedSMS.pl, HostedWindows.pl, HostedExchange.pl, obsługę konkursów, aplikację eCzasPracy.pl czy usługę TwojaRecepcja.pl.

Firma dcs.pl oferuje i zapewnia wsparcie dla oprogramowania do wirtualizacji systemów informatycznych, m.in. Microsoft, Vmware, Proxmox, Red Hat, SUSE oraz Veeam i Vision Solutions. Dostarcza i wdraża wyspecjalizowane narzędzia dla działów IT, w tym takich producentów, jak: Idera (Embarcadero, Precise, Uptime), OpenText, Paessler, Print Manager czy Solgenia. Posiada wiele certyfikacji i autoryzacji upoważniających ją do dystrybucji najwyższej klasy oprogramowania na terenie Polski.

Wśród klientów spółki znaleźli się m.in.: Orange, T-Mobile, Polkomtel, Grupa Generali, mBank, Alior Bank, PKO BP, ARiMR, Meritum Bank, Nordea Bank, EFL (Europejski Fundusz Leasingowy), Ministerstwo Rozwoju. Regionalnego, Ministerstwo Spraw Zagranicznych, PARP, PSE (Polskie Sieci Elektroenergetyczne), PKP Intercity, Poczta Polska, TVN, Toyota, Benefia, RMF, PWPW, Axel Springer, Avon, KRD, Grupa Allegro, Onet.pl, UPC Polska, PL.2012+, eKiosk