Przejdź do treści

IMAGINE obsługuje markę Envelo – należącą do Grupy Poczty Polskiej

Tagi:

Agencja IMAGINE  pozyskała nowego klienta Pocztę Polską Usługi Cyfrowe – operatora platformy Envelo.pl, spółki należącej do Grupy Poczty Polskiej. Współpraca jest wynikiem rozstrzygniętego przetargu a podpisana właśnie umowa dotyczy kompleksowej obsługi w zakresie działań reklamowych, zarówno w obszarze digital, jak i w zakresie działań „tradycyjnych”.

Umowa między IMAGINE a Envelo (Poczta Polska Usługi Cyfrowe Sp. z o.o.) obejmuje produkcję materiałów marketingowych, zarówno digitalowych jak i tradycyjnych, m.in. tworzenie kompleksowych visuali linii produktowych, tworzenie materiałów BTL, tworzenie kreacji na potrzeby działań reklamowych w internecie, czy produkcję materiałów multimedialnych i wideo.

ENVELO NEOLIST SKAN

IMAGINE realizuje projekty dla Envelo od 2014 roku, do tej pory jednak agencja pracowała dla tej marki  na zasadzie pojedynczych zleceń, m.in. była odpowiedzialna za przygotowanie landing pages dla wszystkich głównych produktów Envelo na potrzeby oficjalnego launchu rynkowego tej marki.

Envelo to marka należąca do Grupy Poczty Polskiej. Poprzez platformę Envelo.pl można m.in. zlecać wydruk i nadawać listy tradycyjne, opłacać nadawanie paczek, kupować personalizowane znaczki pocztowe czy obsługiwać wysyłkę faktur etc.

Cieszy nas fakt, że możemy pracować dla tak nowoczesnej i innowacyjnej marki jak Envelo, której usługi określane bywają jako Poczta 3.0, czyli zupełnie nowe wcielenie poczty tradycyjnej. Z jednej strony to zaufanie i gwarancja stabilności ze strony Poczty Polskiej, zaś z drugiej zupełnie nowy wymiar usług pocztowych, które już na starcie są krok przed konkurencją – mówi Filip Iwański, CEO agencji IMAGINE.

Pierwsze projekty w ramach rozpoczynającej się właśnie współpracy dotyczyć będą przygotowania i przeprowadzenia kampanii dla wybranych usług z portfolio Envelo.pl, m.in. Neopaczki i Neolistu skanowanego.

Neopaczka to usługa skierowana do małych firm i mikroprzedsiębiorstw wysyłających od kilku do kilkunastu paczek miesięcznie. Pozwala na skrócenie procesu nadania paczki, poprzez opłacenie jej online, samodzielny wydruk nalepek adresowych i nadanie w placówce bez kolejki, oraz śledzenie procesu dostarczenia paczki  – więcej na https://www.envelo.pl/nadaj-paczke.html

Neolist skanowany to z kolei usługa skierowana do średnich i dużych przedsiębiorstw. Dzięki nowej usłudze pocztowej przedsiębiorstwa nie muszą być zarzucane papierowymi listami. Mogą otrzymywać je wyłącznie w formie cyfrowej drogą elektroniczną poprzez dedykowane konto na platformie Envelo.pl, podłączając swój system obiegu dokumentów poprzez API platformy lub pobierać gotowe obrazy z serwera SFTP – więcej na http://skanuj.envelo.pl/