Luksusowe podróże z iTaxi Premium

Tagi:

Na warszawskie ulice wyjechały limuzyny w barwach iTaxi. To pierwsza w Polsce klasa Premium, której flota składa się z nowych BMW serii 5.

Każda z taksówek Premium wyposażona jest w butelki z wodą, ładowarkę do telefonu, darmowe wifi i tablet, na którym można np. przejrzeć najnowsze wiadomości. Taksówki sprawdzają się podczas obsługi spotkań biznesowych czy imprez okolicznościowych. Są też chętnie zamawiane przez pasażerów, którym zależy na tym, by po prostu jechać w najwyższym standardzie.

Konkurencja mobilizuje do rozwoju

– Od dawna marzyło się nam wprowadzenie klasy Premium z prawdziwego zdarzenia. Duża konkurencja na rynku taksówkarskim mobilizuje do działania i do wychodzenia naprzeciw oczekiwaniom klientów. Z doświadczenia wiemy, że nie zawsze korporacje, których kierowcy płacą podatki mogą konkurować cenami z firmami przewozowymi, które omijają w tym względzie prawo. Dlatego żeby wyróżnić się na rynku postawiliśmy na wygodę i komfort podróży – tłumaczy Stefan Batory, Prezes Zarządu iTaxi. – Planujemy, żeby po wakacjach w Warszawie jeździło już 50 limuzyn BMW w barwach iTaxi. Z czasem będziemy chcieli oferować klasę Premium w kolejnych dużych miastach Polski” – podkreśla.

Upoluj promocyjny przejazd z iTaxi!

Każdy, kto chce przetestować klasę Premium w Warszawie może jeszcze do końca lipca zrealizować promocyjny kurs w aplikacji i przejechać się BMW z 50% zniżką, czyli za 1,20zł /km (stawka dzienna) lub za 3,40 zł/km (stawka nocna). Wystarczy zamówić taksówkę iTaxi za pomocą aplikacji dostępnej na systemy Android, IOS czy Windows Phone. Następnie należy wybrać na mapie specjalną, czarną ikonkę BMW. Warunkiem skorzystania z promocji jest opublikowanie swojej relacji z podróży taksówką BMW  na Facebooku, Twitterze bądź  Instagramie dodając hasztag #UpolujBMW. Więcej informacji nahttp://itaxi.pl/upoluj-bmw/.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu