Przejdź do treści

Dodatkowa oferta produktów ochronnych od MEWA

Tagi:

Użytkownicy czyściw MEWA mogą uzupełniać swoje wyposażenie o dodatkowe artykuły ochronne: MEWA oferuje szeroka paletę produktów, które mogą być wykorzystane w różnych branżach.

Od ponad stu lat firma MEWA oferuje czyściwa wielokrotnego użytku do zastosowań przemysłowych, które w ramach tzw. pełnego serwisu wykorzystywane są w warsztatach samochodowych, drukarniach, w zakładach rzemieślniczych i przemysłowych. Dla użytkowników czyściw MEWA ma także obszerną ofertę w zakresie artykułów BHP – zarówno ochronnych jak i technicznych.

Korsar_Mechanikerhandschuh_AntivibrationKażdy, kto używa czyściw firmy MEWA, potrzebuje z reguły także rękawic, butów ochronnych oraz innych artykułów BHP. Dlatego też oferujemy naszym klientom jednocześnie artykuły ochronne, w które mogą oni wyposażyć swój personel, a tym samym sprawić, że wykonywana praca stanie siᶒ prostsza i bezpieczniejsza. Wyposażenie BHP to idealne uzupełnienie usług w zakresie tekstyliów przemysłowych firmy MEWA.

Szeroką paletę artykułów BHP oferujemy pod marką „World Wide Work by MEWA“. W formie katalogu lub jak kto woli w sklepie internetowym prezentujemy naszym klientom wyroby znanych i uznanych marek, przeznaczone dla każdego zawodu i branży. Klient może znaleźć tu np. półbuty lub sznurowane buty z cholewką. Może wyposażyć swoich pracowników zatrudnionych w warsztacie w buty ochronne o ciekawym wyglądzie, lub też w stylowe półbuty znanych producentów, takich jak np. Lee Cooper czy Label No Risk. Może również wybrać lekkie, sportowe modele firmy Ducati, nie mówiąc już o szerokim wyborze produktów marki Korsar.

Bezpieczeństwo podstawą skutecznej i wydajnej pracy

Nowoczesne, lekkie i elastyczne buty ochronne oferowane są we wszystkich klasach bezpieczeństwa. Klienci znajdą tutaj obuwie z podeszwą odporną na przebicia, buty odporne na działanie wysokiej temperatury z antypoślizgową podeszwą gumową lub też buty odporne na działanie olejów, kwasów, benzyny i tłuszczy. W zależności od potrzeb nadają się one do różnych zastosowań – wszędzie jednak tam, gdzie liczy się bezpieczeństwo.

Rękawice ochronne chronią dłonie pracowników w wielu przypadkach ryzyka, na jakie narażone sᶏ w trakcie wykonywania codziennej pracy. Dostępne są zatem rozwiązania pozwalające w odpowiedni sposób chronić dłonie w każdym zawodzie: np. modele o właściwościach antystatycznych (ESD) czy też specjalne rękawice dla spawaczy. Wykonane są one z materiałów wysokiej jakości i odznaczają się odpornością na ścieranie, przecięcie, rozerwanie czy też przekłucie.

Wszystkie oferowane artykuły wykonane są zgodnie z europejskimi normami i posiadają odpowiednie certyfikaty. Dla użytkownika jest w tym wypadku jedna zasadnicza korzyść: w ramach zarządzania tekstyliami firmy MEWA wszystko może on zamówić u jednego dostawcy, zarówno czyściwa w systemie pełnej obsługi, jak i wyposażenie BHP dla pracowników.

maly siegelFirma MEWA zaopatruje firmy w całej Europie, gdzie posiada 42 placówki, oferując klientom odzież zawodową i ochronną, czyściwa tekstylne, maty podłogowe, absorpcyjne maty olejowe oraz urządzenia do czyszczenia części w ramach pełnej obsługi. W uzupełnieniu można także zamówić z katalogu artykuły bhp oferowane pod marką „World Wide Work by MEWA“. 4700 pracowników obsługuje ponad 170 000 klientów w przemyśle, handlu, rzemiośle i gastronomii. W 2013 roku firma osiągnęła obroty w wysokości 555 mln euro.

Założona w 1908 roku MEWA jest dzisiaj czołowym producentem w segmencie tekstyliów przemysłowych. W listopadzie 2013 roku, w ramach Niemieckiej Nagrody za Zrównoważony Rozwój, wyróżniona została jako jedna z trzech najlepszych niemieckich firm (Top 3) w kategorii „Najbardziej zrównoważony produkt/usługa w Niemczech“. W 2013 roku wydawnictwo

Deutsche Standards przyznało firmie tytuł „Lidera Światowego Rynku”, a w 2015 roku firma ponownie została wyróżniona jako „Marka Stulecia“.

www.mewa-service.pl