Przejdź do treści

Czy masz już prezent dla Mamy?

26 maja będziemy obchodzić jedno z najbardziej rozpowszechnionych świąt na całym świecie – Dzień Matki. Chociaż jego początki sięgają starożytnych Rzymian i Greków, to w Polsce po raz pierwszy obchodzono je w 1923 roku. Na świecie święto przypada w innych terminach niż u nas, zwykle w drugą niedzielę maja, jak choćby w Stanach Zjednoczonych, gdzie ma ono charakter święta narodowego.

voucher hotele spa

W tym wyjątkowym dniu zwykle obdarowujemy ukochane mamy kwiatami, kosmetykami lub innym upominkiem oraz życzeniami płynącymi prosto z serca. A może warto w szczególny sposób uczcić takie święto? Hotele SPA Dr Irena Eris proponują vouchery pobytowe, jako ekskluzywny prezent, który sprawdza się w każdej wymagającej okazji. Voucher może obejmować gotowy pakiet lub opiewać na wybraną kwotę, którą każda mama będzie mogła przeznaczyć na wybraną przez siebie usługę. Taki upominek może być spełnieniem marzeń i pozwoli cieszyć się każdą chwilą spędzoną w luksusowym SPA.

Święto Mam dzieli zaledwie sześć dni od Dnia Dziecka, co stwarza okazję do tego, aby dorosłe dzieci zabrały swoje mamy na wspólny wyjazd do SPA. Razem spędzony czas na wypoczynku, zabiegach, eleganckiej kolacji będzie długo wspominanym wydarzeniem przez obie strony. W dzisiejszym świecie, przy natłoku codziennych obowiązków więzi rodzinne słabną, dlatego warto szczególne celebrować nadarzające się okazje.

Vouchery można nabyć za pośrednictwem strony internetowej Hoteli SPA Dr Irena Eris. DrIrenaErisSpa.com