Przejdź do treści

Michał Karwacki Partnerem w Squire Patton Boggs

Z początkiem marca 2015 roku adw. Michał Karwacki, kierujący działem Private Equity i Venture Capital w Squire Patton Boggs Warszawa, został mianowany partnerem Squire Patton Boggs US LLP. W nowej roli mec. Karwacki nadal będzie kierował pracami zespołu obsługującego transakcje PE i VC, ale będzie też odpowiedzialny za strategię kancelarii i jej dalszy rozwój w tej dziedzinie.

„Gratuluję i cieszę się, że Michał Karwacki podjął wyzwanie i razem z nami będzie rozwijał firmę” – powiedział Piotr Święcicki, partner zarządzający w warszawskim biurze Squire Patton Boggs. „Michał Karwacki pracuje z nami od niespełna roku. W tym czasie dał się poznać jako niezwykle inspirujący współpracownik oraz bardzo ceniony przez klientów, wnikliwy i zaangażowany doradca we wszelkich aspektach transakcji private equity i venture capital”.

Mecenas Karwacki dołączył do kancelarii Squire Patton Boggs w maju 2014 r. Posiada piętnastoletnie doświadczenie w zakresie transakcji, zwłaszcza typu PE/VC, które prowadzi na każdym etapie, począwszy od kojarzenia ze sobą potencjalnych kontrahentów, konstruowania i negocjowania transakcji, aż po ich sfinalizowanie i wykonanie. Aktywnie uczestniczy w kluczowych wydarzeniach na rynku PE/VC i traktuje każde skomplikowane zagadnienie jak emocjonujące wyzwanie i szansę, które jest częścią jego życia. Doradzał przy najważniejszych transakcjach w Polsce. Jest dobrze znanym obserwatorem i komentatorem tego rynku, zaangażowanym w rozpowszechnianie wiedzy na temat PE/VC, m.in. podczas spotkań branżowych, takich jak „The Polish and CEE Private Equity Conference” w Warszawie i  „Szybszy Rozwój – spotkania z Private Equity” w Gdańsku.

Przez magazyn Chambers Europe 2014 został uznany za „wiodącego specjalistę z mocnym doświadczeniem na rynku private equity”. Spotkał się również z uznaniem na łamach Chambers Europe ze strony klientów i obserwatorów rynku jako „zasługujący na uwagę prawnik cechujący się dokładnością i zaangażowaniem” i doceniony za „swoje energiczne podejście” jak również za „efektywność, doświadczenie i świetne kompetencje”.