Przejdź do treści

Galeria Madison – nowości marcowe

UNISONO  w GALERII MADISON 

Z początkiem marca do portfolio Galerii Handlowej Madison  dołączyła  marka  Unisono. Nowo otwarty salon o powierzchni  niemal 100 m2,  zlokalizowany  jest na poziomie 0, w bezpośrednim sąsiedztwie mini food court’u Grycan, Sowa, Costa.

Sama marka obecna jest na rynku od 2008 roku,  której to  kolekcje  projektowane i szyte są we Włoszech, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie.

Wywodząca się z tej samej grupy kapitałowej  marka Venezia  obecna jest już także od wiosny  2014 w Galerii Madison, ze swoją  szeroką ofertą  obuwia i akcesoriów, które  idealnie komponują się  z nowoczesną i wygodną kolekcją Unisono.

KOLEJNI NOWI NAJEMCY W Galerii MADISON już wiosną!

W najbliższych miesiącach Galeria Madison będzie bogatsza o 3 nowe marki. Znana  trójmiejska  sieć winiarska FESTUS  otworzy swój salon  już z początkiem kwietnia.  Drugi  z kolei,  ulokowany w sercu  Gdańska,  market  dedykowany zwierzętom o nazwie  „ZOO DELIKATESY” już niebawem zaprezentuje swój szeroki asortyment  na drugim piętrze Galerii Madison.

Z nowości będzie można znaleźć  także kolejny salon  polskiej marki MOODO,  dedykowanej nowoczesnym kobietom ceniącym sobie niebanalny styl, komfort i wygodę.  Jest połączeniem wiodących trendów z   przystępną ceną. Marka zadebiutowała na polskim rynku dziesięć lat temu. Obecnie posiada 130 s alonów w całym kraju.

madison