Przejdź do treści

Grudniowe nowości w Galerii Madison

UNISONO w GALERII MADISON już od 2015

GH Handlowa Madison zawarła właśnie umowę na wynajem powierzchni handlowej z marką odzieżową Unisono. Polska marka obecna jest na rynku od 2008 roku, której kolekcje projektowane i szyte są we Włoszech, zgodnie z najnowszymi trendami w modzie. Na powierzchni ponad 90 m2 zagości włoski styl, swoboda, którą od lat kochają klienci w całym kraju . Krótkie serie i częste dostawy stwarzają możliwość komponowania ciekawych połączeń i zapewniają różnorodność. Ponadto wywodząca się z tej samej grupy kapitałowej marka Venezia ze swoją szeroką ofertą obuwia i akcesoriów – dostępna już od wiosny tego roku w Galerii Madison – idealnie będzie się komponować z nowoczesną i wygodną kolekcją Unisono, bogatą nie tylko w odzież ale także dodatki jak szale, rękawiczki, torebki, paski, oraz niepowtarzalna biżuteria.

NOWOŚĆ NA TRÓJMIEJSKIM RYNKU ODZIEŻOWYM W MADISON

Od marca 2015 roku GALERIA MADISON w swojej ofercie handlowej będzie bogatsza o nowy Concept Store dla dzieci. Marka Bibi Concept MejdInPoland oferować będzie ekologiczną odzież dla najmłodszych. Wyróżnikiem kolekcji będzie ich pochodzenie jedynie od polskich projektantów. Oferta Concept’u skierowana będzie zarówno do polskich klientów, coraz liczniej szukających skandynawskich odzieżowych inspiracji jak i licznie odwiedzających nasze Centrum Handlowe samych Skandynawów. Uwagę dodatkowo przykuje charakterystyczna aranżacja sklepu podkreślająca naturalność produktów oraz ich skandynawski styl.

PIOTR I PAWEŁ W GALERII MADISON OD LISTOPADA 2014!

madison

Dotychczasowy supermarket „Bomi” z dniem 10 listopada został zastąpiony przez supermarket „Piotr i Paweł”.
Na estetyce zyskał sam lokal, a klienci otrzymali możliwość korzystania z 5 gwarancji „ Piotra i Pawła”, które wychodzą naprzeciw potrzebom wszystkich konsumentów w zakresie komfortu i jakości robienia zakupów oraz atrakcyjności cenowej:

1. Produkty zawsze dostępne – Jeśli na półce jest widoczna etykieta cenowa jakiegoś produktu, musi on być w sklepie dostępny.
2. Świeże produkty – W Piotrze i Pawle nie znajdziecie produktów przeterminowanych lub w ostatnim dniu przydatności do spożycia.
3. Sprawna obsługa przy kasach – Klient nie powinien stać w kolejce dłuższej niż czteroosobowa.
4. Niskie ceny – Gwarancja równie niskich cen jak w sklepach konkurencji.
5. Zgodność cen – Ceny widoczne na półkach nie mogą być wyższe od tych na paragonie zakupu.

Jeśli Klient zgłosi obsłudze sklepu naruszenie którejś z tych gwarancji, otrzyma kupon zapewniający aż 15% rabatu na jednorazowe zakupy (szczegóły w sklepach i na stronie internetowej: www.piotripawel.pl.)
Galeria Madison rozszerzyła ponadto godziny otwarcia samego supermarketu. Obecnie zakupy można zrobić od godziny 8:00 do godziny 22:00, co zwiększy dostępność również pracownikom okolicznych centrów biurowych przed i po godzinach pracy.