Mrożona mieszanka GRZYBY LEŚNE z pomysłem DEVALDANO

Mrożona mieszanka Grzyby Leśne z pomysłem to niezwykle przydatna w kuchni propozycja od znanej ze swych pachnących lasem produktów marki Devaldano.

W skład tej mieszanki wchodzą mrożone w całości, najlepsze grzyby polskich lasów – szlachetny borowik, rodzimy podgrzybek, stadna kurka i swojski maślak. Grzyby Leśne Devaldano, dzięki swojej mrożonej formie są łatwe w przechowywaniu, nie tracą świeżości oraz wartości odżywczych, a do tego są szybkie, wygodne i proste w gotowaniu. Leśna mieszanka grzybów Devaldano jest gotowa do użycia niemalże natychmiast – od momentu otworzenia torebki, ponieważ grzyby w niej zawarte nie wymagają oczyszczania i mycia, rozmrażania oraz żadnej wstępnej obróbki. 

Grzyby zawarte w mieszance Grzyby Leśne z pomysłem Devaldano, tak jak wszystkie specjały, proponowane przez markę pochodzą z najczystszych polskich lasów. Dorodne, zdrowe i zgrabne okazy przetwarzane są z poszanowaniem dla środowiska oraz z wyjątkową starannością, konieczną dla tworzenia produktów najwyższej jakości. Grzyby po zbiorach niezwłocznie transportowane są do zakładu, gdzie poddawane są kolejnej selekcji, a następnie – procesowi oczyszczania. Krótki czas pomiędzy zerwaniem a mrożeniem pozwala na zachowanie maksymalnej świeżości produktu, pełni jego smaku i zapachu, a także zawartych w nim witamin. Dzięki temu, Grzyby Leśne Devaldano zachowują swoją naturalną sprężystość, strukturę i wygląd.

Co istotne w kuchni, mrożone Grzyby Leśne Devaldano nadają się do gotowania bez dodatkowej obróbki – nie trzeba ich rozmrażać czy obgotowywać, są doskonałą bazą nie tylko dla dań wigilijnych czy wielkanocnych – mogą być wykorzystywane na wiele różnych sposobów przez cały rok. Devaldano zachęca do eksperymentowania z grzybami w kuchni i tworzenia własnych potraw, jednak dla tych, którzy cenią sobie bezpieczne i sprawdzone dania, na opakowaniu produktu znajdują cztery 100% sprawdzone, proste – ale na pewno nie banalne, godne zaufania przepisy na każdą okazję –  sos myśliwski, aksamitną zupę grzybową, tagliatelle z grzybami i kresowe śledzie z grzybami.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu