Przejdź do treści

Odpowiedzi ekspertów zupełnie za darmo w internecie

Powstał portal internetowy www.mampytanko.com, dzięki któremu każdy może zadawać bezpłatnie pytania wielu ekspertom. Dzięki skupieniu specjalistów z różnych branż w jednym miejscu zyskujemy wiele czasu i nerwów szukając odpowiedzi na nasze pytania. Najważniejsze jednak jest to, że oszczędzamy pieniądze, ponieważ portal jest w 100 procentach bezpłatny.

Na portalu wypowiadają się autentyczni specjaliści, którym zależy na tym, by nam doradzać i udzielać wartościowych odpowiedzi. Oprócz bezpłatnych porad można także umówić się na konsultacje/usługi świadczone przez internet.

Bądź doradcą, nie sprzedawcą! Portal MamPytanko.com to zaawansowane, a jednocześnie proste w obsłudze narzędzie do komunikacji z klientami.

Już nie trzeba za każdym razem odpowiadać na te same pytania klientów. Teraz zamiast 1000 razy mówić to samo wystarczy tylko raz, ale do tysięcy osób. Nie dość, że oszczędzamy mnóstwo czasu, to wartością, którą daliśmy w odpowiedzi pozyskujemy wielu nowych klientów i stawiamy się w pozytywnym świetle, świetle firmy, która dba o swojego klienta.

Na portalu MamPytanko.com budujemy zaufanie do swojej marki, jako doradcy, a nie sprzedawcy, dzięki czemu umiejętnie docieramy do wielu potencjalnych klientów, którzy chcą czytać naszą reklamę, bo zaspokaja ona ich potrzeby. To całkowicie bezinwazyjny marketing zwany przychodzącym, gdzie klienci znajdą nas, a nie my klientów.

70% osób swój proces decyzyjny zaczyna właśnie w internecie. Tysiące osób zadają pytania związane z różnymi branżami. To czas, by im pomóc odpowiadając, budując relację i pozyskując jako klienta.

W krótkim czasie istnienia portalu, odwiedziło go już ponad 10.000 użytkowników z całej Polski szukając porad i odpowiedzi na swoje pytania. Na portalu www.mampytanko.com znajdują się między innymi tacy specjaliści jak lekarze, fizjoterapeuci, bioenergoterapeuci, eksperci ds. odszkodowań, marketingu, PR, a także nauczyciele języków obcych. To tylko część specjalistów gotowych odpowiadać na nasze pytania, a wkrótce będzie ich znacznie więcej.