Przejdź do treści

Dzień otwarty na osiedlu Albatross Towers

Zastanawiasz się nad kupnem nowego mieszkania w Gdańsku? Chcesz cieszyć się widokiem na morze ze swojego balkonu? Masz ostatnią szansę na zakup mieszkania w wyjątkowej inwestycji w Trójmieście – to już ostatni etap Albatross Towers! Odwiedź nasze biuro sprzedaży podczas nadchodzącego dnia otwartego na Albatross Towers – pierwszej inwestycji na Pomorzu wyposażonej w nowoczesną technologię SMART HOUSE w standardzie i bez dodatkowych opłat! Teraz będziesz mógł sterować oświetleniem, ogrzewaniem i systemem ochrony Twojego domu za pomocą urządzenia mobilnego! Przyjdź 24 października i wybierz nowoczesne mieszkanie swoich marzeń w promocyjnej cenie już od 150 000 zł. Konsultanci ROBYG będą do Twojej dyspozycji w godzinach 9.00–19.00.

Zamieszkaj w samym sercu Przymorza i korzystaj ze wszystkich rozrywek, jakie oferuje Ci nowoczesne miasto Gdańsk — bliskość plaży, parków, sklepów, kin, teatrów i restauracji. Osiedle kusi nie tylko doskonałą lokalizacją, wysokim standardem wykonania, ale także dbałością o każdy szczegół. Szlachetne materiały wykończeniowe, lobby z portierem, szybkie, cichobieżne windy, duża liczba balkonów i loggi. Całości dopełnia niepowtarzalny widok na Zatokę Gdańską. Niezależnie czy potrzebujesz małego mieszkania, czy apartamentu, w Albatross Towers znajdziesz wszystko czego szukasz.

Albatross Towers to także dwupiętrowy kompleks handlowo-usługowo-biurowy. Doskonała lokalizacja i wysoka jakość wykonania sprawiają, że jest to idealne miejsce na prowadzenie działalności gospodarczej.

SMART HOUSE, czyli inteligentny dom, to innowacyjne rozwiązanie technologiczne, które zagwarantuje Tobie oraz Twoim bliskim bezpieczeństwo i najwyższy komfort mieszkania. Zaawansowane systemy obejmujące czujniki, wskaźniki, a także inne urządzenia sterujące pozwolą Ci w łatwy sposób zdalnie zaprogramować i kontrolować sprzęty elektryczne i elektroniczne znajdujące się w Twoim mieszkaniu. Dzięki naszym rozwiązaniom zastosowanym m.in. w oknach i drzwiach zyskasz gwarancję wysokiej wydajności energetycznej, a także zminimalizujesz bieżące koszty użytkowania nawet do 30%. Prawdziwą wygodę zagwarantuje również możliwość sterowania bramą garażową z pozycji mieszkania.