Przejdź do treści

Nie daj się zaatakować – bezpieczeństwo twojej strony www to bezpieczeństwo twojego biznesu

Luki w kodzie strony, błędy oprogramowania, niedokładne zabezpieczenia – to wszystko prowadzi hackera do wnętrza twojego serwisu internetowego, a tym samym do przechowywanych przez ciebie danych, w tym również danych twoich klientów. Nie wystarczy zabezpieczyć swoje komputery przed wirusami. Właściciele stron internetowych powinni mieć pewność, że ich witryna nie jest podatna na ataki hackerskie. W końcu od bezpieczeństwa strony internetowej zależy bezpieczeństwo interesów firmy działającej w Sieci.

Świadomość zagrożeń związanych z działalnością w Internecie oraz pewność, że prowadzona strona internetowa jest bezpieczna to punkt wyjściowy dla świadomego zarządzania biznesem. Czy zatem można sprawdzić podatność witryny bez konieczności podejmowania skomplikowanych działań?

Breachcomber by Hostersi to odpowiedź na wszelkie wątpliwości dotyczące bezpieczeństwa strony www. Platforma udostępnia narzędzie online, dzięki któremu możliwe stało się automatyczne przeprowadzenie zaawansowanych testów bezpieczeństwa typu Black Box. Ogromną zaletą Breachcomber.com jest prosta obsługa, która nie wymaga posiadania specjalistycznej wiedzy informatycznej. W jasny sposób określone są kolejne kroki, które należy wykonać, aby przeprowadzić testy. W efekcie już po kilku godzinach użytkownik otrzymuje raport wskazujący punkty potencjalnego zagrożenia.

Hostersi, jako doświadczony dostawca hostingu, to specjalista w kwestii bezpieczeństwa przechowywania danych w sieci. Wykonanie testów za pośrednictwem Breachcomber by Hostersi daje pewność o znajomości istniejących zagrożeń i odporności strony internetowej na ataki hackerskie.

Pomysłodawcy Brachcomber.com wyszli naprzeciw oczekiwaniom właścicieli witryn internetowych. W najbliższych dniach będzie można wypróbować pakiet BASIC przeprowadzanych testów całkowicie bezpłatnie. Zaufaj wiedzy i doświadczeniu specjalistów! Wejdź na www.breachcomber.com i wykonaj test. W przypadku dodatkowych pytań prosimy o kontakt: contact@breachcomber.com