Przejdź do treści

IDMnet Broker TV i Tele5 przedłużają współpracę

Broker telewizyjny IDMnet i spółka Mediasat, nadawca stacji Tele5, przedłużyły umowę na wyłączność w zakresie obsługi reklamowej.

IDMnet Broker TV nadal będzie odpowiadał za sprzedaż cennikową oraz pakietów GRP, a także planowanie czasu reklamowego kanału Tele5. Broker telewizyjny IDMnet współpracuje z nadawcą Tele5 od stycznia 2014 roku.

Telewizja Tele5 nadaje program o charakterze rozrywkowym. W ofercie programowej kanału widzowie znajdą seriale i filmy: sensacyjne, science-fiction, komediowe, kryminalne, obyczajowe, thrillery, horrory i dramaty. Obok dużych produkcji kina europejskiego i amerykańskiego stacja prezentuje także autorskie programy rozrywkowe („10 extra mocnych”, Extra Mocne Light”, „Nieźle kliknięci”, „Muzyczny Top”). Tele5 pojawiła się na polskim rynku telewizyjnym w kwietniu 2002 roku. Dostępna jest na platformach: Cyfrowy Polsat i nc+, a także w sieciach kablowych, takich jak m.in.: UPC Polska, Vectra, Multimedia Polska i Toya. W okresie od stycznia do września 2014 r. stacja uzyskała średnio 0,18% udziału w rynku w grupie 4+.*

 

* Źródło: Nielsen Audience Measurement, miesiące: styczeń-wrzesień 2014r., grupa 4+