Przejdź do treści

Komputronik partnerem 25 festiwalu komiksu i gier

Po raz 25 Łódź zamieni się w Polską stolicę fanów gier i komiksów. Od 3 do 5 października na uczestników wydarzenia czeka masa atrakcji i ciekawych dyskusji.

Jak co roku, z okazji imprezy do Łodzi przyjedzie kilka tysięcy uczestników, by wspólnie wziąć udział w największym tego typu festiwalu w tej części Europy. Jest to

jedyne miejsce, gdzie mamy możliwość spotkania najsłynniejszych twórców komiksowych, zrobienia zakupów na stoiskach targowych, wzięcia udziału w warsztatach twórczych i zwiedzania wystaw. W tym roku wśród zaproszonych gości zobaczymy takie sławy świata komiksów jak Jean Van Hamme, twórca kultowego „Thorgala”, Regis Loisela, autora „Piotrusia Pana” czy Andreas Martens, dzięki któremu powstały takie dzieła jak „Rork”, „Koziorożec”, „Arq” i „Cromwell Stone”.

Od 2009 roku festiwal to już nie tylko komiksy, ale także specjalna strefa gier, w której odbywają się turnieje, prezentacje i premiery sprzętu oraz nowych tytułów. W tym roku Komputronik, jako partner tej strefy, organizuje turniej FIFA 15. Wszyscy chętni, którzy wcześniej się zarejestrują, będą mieli możliwość pokierować swoimi idolami z boiska, prowadząc ich do zwycięstwa i zgarniając przy tym atrakcyjne nagrody. Podczas turnieju wystawiony będzie profesjonalny sprzęt gamingowy, Asus Republic of Gamers.

W naszym sklepie zwracamy szczególną uwagę na graczy, proponując im najlepszy sprzęt oraz najnowsze gry. Stąd decyzja o zostaniu partnerem festiwalu w Łodzi – mówi Joanna Tobiszowska, Dyrektor Marketingu Komputronik S.A. – Wiedząc jak wymagający uczestnicy biorą w nim udział, chcieliśmy im dać możliwość rozegrania profesjonalnego turnieju. Serdecznie zapraszamy na wydarzenie, ponieważ wszystkich czeka na nim świetna zabawa.

Partnerem turnieju FIFA 15 jest ASUS. By wziąć udział w turnieju wystarczy wysłać wcześniej swoje zgłoszenie na adres: turniej@komputronik.pl. Więcej szczegółów na stronie www.komputronik.pl i stronie festiwalu www.komiksfestiwal.com.