Przejdź do treści

Zmiany personalne w Xerox Polska

Rafał Kozdryk został Dyrektorem SAO (Strategic Accounts Operations) w Xerox Polska.

Od maja tego roku jest odpowiedzialny za sprzedaż i dostarczanie najwyżej jakości usług strategicznym klientom Xeroxa, a także zwiększenie obecności firmy na rynkach wertykalnych. Ponadto, Dagmara Pomirska objęła stanowisko Office Business Director i będzie odpowiadać za sprzedaż produktów z grupy Office do rynku SMB we współpracy z kanałem partnerskim firmy Xerox.

 

Rafał Kozdryk włączył się w realizację planów biznesowych koncernu tworząc nową strategię sprzedażową.

 

„Jako Dyrektor Handlowy Xerox Polska chciałbym zwiększyć udział rozwiązań oferowanych przez firmę na polskim rynku. Coraz więcej organizacji dostrzega korzyści płynące z zastosowania zaawansowanych usług i produktów optymalizujących procesy związane z drukiem i dokumentami. Moim głównym celem jest reakcja na ten popyt i wykorzystanie mojego doświadczenia aby wesprzeć zespół Xeroxa w zwiększeniu sprzedaży zarówno usług, jak i produktów” – mówi Rafał Kozdryk, SAO Director, Xerox Polska.

 

Nie jest to pierwszy etap współpracy Rafała Kozdryka z Xerox Polska. W latach 1998 – 2003 r. był odpowiedzialny za sprzedaż urządzeń biurowych i systemów produkcyjnych firmy do sektora przemysłowego.

 

W ciągu swojej kariery zawodowej Rafał Kozdryk pełnił szereg funkcji związanych ze sprzedażą i rozwojem biznesu w różnych sektorach, m.in. energetycznym, przemysłowym, telekomunikacyjnym i farmaceutycznym . Pracował w działach sprzedaży firm takich, jak IBM, Microsoft, Logica i Hewlett-Packard. Jego głównymi obszarami ekspertyzy są zarządzanie zespołami sprzedaży oraz promowanie zaawansowanych usług konsultingowych u klientów z rynku enterprise.

 

 

W zespole Xerox Polska doszło także do zmiany na stanowisku Office Business Director. Objęła je Dagmara Pomirska, która współpracuje z firmą od 2 lat.

 

„Xerox Polska posiada bogate portfolio zaawansowanych produktów dla biur, co przekłada się na mocną pozycję na tym rynku. Wierzę, że moja wiedza z zakresu możliwości, jakie oferują rozwiązania firmy, pomoże mi w osiąganiu jeszcze lepszych wyników sprzedaży przez kanał partnerski do rynku klientów w segmencie SMB” – mówi Dagmara Pomirska, Office Business Director, Xerox Polska.

 

Dagmara Pomirska posiada wieloletnie doświadczenie w branży technologicznej, które zdobyła m.in. w firmie Tech Data Polska, TCH Components Sp. z o.o i Datrontech Poland. W trakcie swojej kariery zawodowej otrzymała wiele wyróżnień, w tym nagrodę dla Managera i Zespołu Sprzedaży w Xerox za największy wzrost sprzedaży w regionie w 2013, Dystrybutora roku marki Xerox w 2009 oraz dystrybutora roku marki Samsung w 2008. Ukończyła Szkołę Główną Handlową w Warszawie na kierunku menadżerskim oraz Międzynarodowe Stosunki Gospodarcze i Polityczne ta tej samej uczelni.