Przejdź do treści

Pralniomaty Hi’Shine gotowe do rewolucji na rynku prania!

Aqmet wraz z InPost i 5asec wprowadza nowe interaktywne automaty zapewniające nową wygodę i najwyższą jakość prania

Pralniomaty Hi’Shine to intuicyjne urządzenia dostępne w trybie 24/7, umożliwiające nadanie i odbiór prania bez konieczności szukania specjalistycznego punktu czyszczenia. Wystarczy pozostawić odzież w jednej ze skrytek, a już następnego dnia po nadaniu można odebrać ją czystą i wyprasowaną. Początkowo usługa będzie dostępna w wybranych lokalizacjach na terenie Warszawy i Krakowa, aby docelowo pojawić się w większości miast w Polsce. Planowana jest także zagraniczna ekspansja rozwiązania. Właścicielem i operatorem rewolucyjnych Pralniomatów Hi’Shine jest firma Aqmet. Krajowy i międzynarodowy rozwój sieci urządzeń następować będzie przy udziale kluczowych partnerów: InPost oraz największej w Polsce sieci pralni 5asec.

 

Już we wrześniu na polskim rynku funkcjonować będzie 50 Pralniomatów Hi’Shine zlokalizowanych przede wszystkim w pobliżu: centrów biurowych i handlowych, supermarketów, a także na osiedlach mieszkaniowych i stacjach benzynowych. Według założeń, w krótkim okresie sieć urządzeń ma rozszerzyć się o kolejne 100 maszyn.

 

„Ponownie mamy okazję uczestniczyć w przedsięwzięciu, które oferuje Polakom – tym razem jako pierwszym na świecie – nową jakość w obszarze znanych i szeroko wykorzystywanych usług. Paczkomaty® InPost – które zrewolucjonizowały rynek dostaw e-commerce – spotkały się w Polsce i za granicą ze znakomitymi reakcjami klientów . Podobne plany mam w odniesieniu do usługi prania – automatyzacja tego procesu, połączona z całodobową dostępnością – to krok milowy w usługach dla konsumentów. Wiem, że jest jeszcze wiele segmentów usługowych, gdzie możemy wprowadzić automaty pozwalające użytkownikom na oszczędność czasu i pieniędzy” – mówi Rafał Brzoska, prezes InPost – partnera Pralniomatów Hi’Shine.