Przejdź do treści

Nowe biura DSV w USA

Tagi:

DSV kontynuuje, rozpoczętą pod koniec zeszłego roku, ekspansję na rynku amerykańskim. Do już istniejącego oddziału DSV Solutions w Fontanie, w stanie Kalifornia, dołączają dwie nowe lokalizacje DSV Air & Sea w Phoenix oraz w Oklahoma City.

Pierwszym klientem DSV w Stanach Zjednoczonych był duński producent mebli BoConcept, dla którego w III kwartale 2013 r. DSV otworzył pierwszy magazyn w miejscowości Fontana w Kalifornii. Decyzja o wejściu DSV na rynek amerykański została wtedy podyktowana potrzebami obecnych klientów firmy w zakresie obsługi nowego rynku, na którym do tej pory nie byli obecni. Długoterminowy kontrakt z BoConcept na obsługę magazynową, zarządzanie zamówieniami oraz dystrybucję asortymentu stał się bodźcem do rozwoju biznesu DSV Solutions w Stanach Zjednoczonych.

Obecnie, wraz z rozwojem działalności na rynku amerykańskim, DSV zdecydowało się otworzyć dwa nowe biura. Oddział w Phoenix wystartował na początku września, a jego głównymi grupami docelowymi są takie branże, jak elektronika, górnictwo oraz rolnictwo. Biuro w Oklahoma City zostało otwarte w połowie miesiąca i będzie koncentrować się na przemyśle naftowym i gazowym oraz na sektorze aerospace.