Przejdź do treści

Polska agencja HealthWay w globalnej sieci Indigenus

HealthWay została członkiem Indigenus, wiodącej światowej sieci niezależnych agencji komunikacji na rynku ochrony zdrowia.

Do Indigenus przyjmowane są firmy wyspecjalizowane w komunikacji na rynku ochrony zdrowia, które z uwagi na swoje doświadczenie, pozycję i standardy postrzegane są jako liderzy na rodzimych rynkach.

W ciągu ostatnich 10 lat swojej działalności agencja HealthWay zrealizowała ponad 1000 projektów, wspierając około 200 produktów z ponad 50 firm farmaceutycznych. Kampanie multichannel, prowadzone przez HealthWay w Polsce i regionie CEE pozwoliły klientom budować zaangażowanie pacjentów i środowiska medycznego, kreować silne marki oraz realizować ich cele finansowe. HealthWay inwestuje w rozwój innowacji, dlatego też w oparciu o badania naukowe, podejście evidence-based marketing oraz autorskie metodologie tworzone są innowacyjne narzędzia i produkty zwiększające percepcję i zapamiętywalność przekazu.

Kampanie realizowane przez HealthWay zostały docenione w prestiżowych konkursach, zdobywając nagrody Effie, Golden Arrow, Best in the World, Sales and Marketing Excellence.

“Czujemy się odpowiedzialni za kreowanie standardów w zakresie komunikacji na rynku ochrony zdrowia. Współpraca z Indigenus jest szansą na wymianę wiedzy i doświadczeń z wiodącymi agencjami z całego świata, a zarazem kolejnym krokiem w umacnianiu pozycji HealthWay w regionie Europy Środkowo-Wschodniej. Beneficjentami naszej obecności w Indigenus będą przede wszystkim klienci HealthWay, którym będziemy w stanie zaoferować dostęp do wiedzy z różnych rynków oraz obsługę w skali globalnej. Wstępując do Indigenus jesteśmy gotowi wziąć aktywny udział w tworzeniu wiodącej, światowej sieci komunikacji na rynku ochrony zdrowia” – mówi dr Tomasz M. Miśkiewicz, Managing Partner w HealthWay.

Florian Bernsdorf, Wiceprezes Indigenus, odpowiedzialny za Europę, dodaje: „Jesteśmy dumni, pracując z najlepszymi w swojej branży partnerami. HealthWay zbudowała bardzo dobrą reputację w zakresie dostarczanych innowacji i długoletnich relacji z klientami, dlatego cieszymy się jej obecnością w Indigenus”.