Program partnerski Infinite w służbie sprzedaży

Infinite, dostawca rozwiązań informatycznych dla biznesu, rozwija sprzedaż swoich systemów poprzez innowacyjny program partnerski. Program partnerski to propozycja dla małych, jak i dużych firm z sektora IT, które chcą nawiązać współpracę handlową i zaangażować się w sprzedaż oraz promocję rozwiązań informatycznych Infinite. Tym samym, Partner rozszerza swoją ofertę produktową o kompleksowe i bezpieczne rozwiązania.

Infinite stawia na innowacyjność oferowanych produktów, co zapewnia stałe perspektywy rozwoju firmy. Wiodący obszar działalności stanowią systemy EDI, umożliwiające elektroniczną wymianę i archiwizację danych oraz rozwiązania klasy SFA, które z jednej strony wspierają działania sprzedażowe mobilnych zespołów sprzedażowych, z drugiej pozwalają kadrze kierowniczej efektywnie zarządzać pracownikami. Oferta obejmuje również platformę handlową B2B, która ułatwia współpracę na linii dystrybutor – detalista. Gamę produktów i usług dopełnia zaawansowany system ERP, który pozwala na optymalne zarządzanie zasobami przedsiębiorstwa. Oferowane rozwiązania i funkcjonalności powstają w odpowiedzi na trendy, jakie wyznacza rynek, przez co stanowią one podstawę do osiągnięcia przewagi konkurencyjnej w biznesie.

„Do programu partnerskiego Infinite zapraszamy firmy, które pragną dołączyć do grona wiodących dostawców oprogramowania dla biznesu w oparciu o model SaaS. Taki model współpracy pozwala Partnerom osiągać wysokie zyski bez ponoszenia znaczących nakładów inwestycyjnych związanych z rozwojem aplikacji. Stabilność dochodów jest jednym z filarów naszego programu. Każdemu Partnerowi – bez względu na wielkość i skalę prowadzonej działalności – oferowane są przejrzyste zasady rozliczenia prowizyjnego, a także odpowiednie szkolenie oraz wsparcie w działaniach biznesowych i marketingowych.” – zauważa Jacek Sierpień, Manager ds. Rozwoju Sieci Partnerskiej w Infinite.

W tym roku kanał partnerski Infinite powiększył się już o kilkanaście firm. Do grona partnerów dołączył m.in. Andrychowska TEMA, Adesco z Lublina, Insolutions oraz CompSoft. Infinite współpracuje również firmami konsultingowymi tj. Sanzaru z Warszawy oraz Nova Praxis z Krakowa. Do końca tego roku Infinite chce podpisać umowy z kolejnymi partnerami, którzy będą oferować produkty z rodziny EDI, system Infinite SFA czy platformę B2B ehurtownia.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu