Przejdź do treści

Imago PR na rzecz Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku

Imago Public Relations prowadzi działania komunikacyjne Wschodniego Kongresu Gospodarczego w Białymstoku [Eastern Economic Congress] organizowanego przez Grupę PTWP SA.

Wschodni Kongres Gospodarczy 2014 w Białymstoku to dwudniowy cykl debat, spotkań i wydarzeń towarzyszących poświęconych najważniejszym dla gospodarki Polski Wschodniej kwestiom.

Agencja odpowiada za komunikację z mediami, prowadzenie biura prasowego w czasie wydarzenia, bieżącą współpracę z patronami medialnymi projektu oraz działania w mediach społecznościowych. Projekt z ramienia Imago PR koordynuje Marta Stach, Senior Account Manager, pełniąca funkcję rzecznika prasowego Kongresu.

Wschodni Kongres Gospodarczy odbędzie się w dniach 18-19 września br. w Białymstoku. Będzie okazją do zaprezentowania potencjału gospodarczego Polski Wschodniej oraz pokazania wschodnich regionów jako pośredników w relacjach między Wschodem i Zachodem Europy.

Organizator, Grupa PTWP, spodziewa się zainteresowania mediów z całej Europy. Tworząc platformę dyskusji o tym, co dotyczy dużej części Polski i pokaźnej części kontynentu, Wschodni Kongres Gospodarczy w Białymstoku wypełnić ma poważną lukę w publicznym dyskursie.

Wschodni Kongres Gospodarczy to drugi ogólnoeuropejski projekt Grupy PTWP, który wspiera Imago PR. Od 2009 r. agencja odpowiada za, nagrodzone Złotym Spinaczem, działania komunikacyjne związane z Europejskim Kongresem Gospodarczym w Katowicach (European Economic Congress).

Więcej informacji o Wschodnim Kongresie Gospodarczym w Białymstoku: www.wschodnikongres.eu