Przejdź do treści

5 certyfikowanych specjalistów w agencji Tube.AD

Przy prowadzeniu kampanii wideo na YouTube należy współpracować z ekspertami. Niewątpliwie są nimi pracownicy agencji Tube.AD, którzy zdali egzamin certyfikacyjny z reklamy wideo dla zaawansowanych. 5 osób uzyskało status wykwalifikowanego specjalisty.

Pierwsza agencja YouTube w Polsce ma już w swoim zespole 5 osób, które z powodzeniem zdały egzamin AdWords for Video i posiadają certyfikaty Google. Sprawdzili swoją wiedzę teoretyczną i praktyczną z zarządzania kampaniami AdWords. Ale nie było łatwo. Aby uzyskać certyfikat „Reklama wideo dla zaawansowanych”, należało najpierw uzyskać certyfikat AdWords, a następnie zdać egzamin z reklamy wideo. Ten drugi obejmował zaawansowane zagadnienia powiązane z YouTube i siecią reklamową Google w kontekście reklamy wideo, takie jak formaty, konfiguracja, kierowanie, raportowanie. Wiedza i umiejętności specjalistów z agencji Tube.AD zostały potwierdzone zdanymi egzaminami.

Certyfikat „Reklama wideo dla zaawansowanych” mają: Agnieszka Mielcarek, Gabriela Jakimik, Monika Mantyk, Bartłomiej Słomiński i Paweł Matecki.