Przejdź do treści

Radio ESKA imprezuje ze słuchaczami w europejskich stolicach

8 września na antenie Radia ESKA rusza akcja „Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli ImprESKA on tour”.

„Przeleć z Pirowskim całą Europę, czyli imprESKA on tour” promuje wieczorne pasmo Radia ESKA „ImprESKĘ”, nadawane w godzinach od 20.00 do 24.00, oraz jego gospodarza Janka Pirowskiego.

Akcja ma charakter multimedialny. Wsparta będzie działaniami nie tylko na antenie Radia ESKA, ale także na Eska.pl, w ESKA TV i na profilu radia na Facebooku.

Zwycięzcy wyłaniani będą od poniedziałku do czwartku w „ImprESCE”. Nagrodą w konkursie jest wyjazd na szalony weekend do jednej z europejskich stolic w towarzystwie Janka Pirowskiego oraz ekipy Radia ESKA i ESKA TV. Codziennie wygrywa jeden słuchacz, który na „impreskową” wyprawę zabiera osobę towarzyszącą. W cztery kolejne soboty grupa nagrodzonych słuchaczy razem z Jankiem Pirowskim szaleć będzie w innym mieście – Pradze, Paryżu, Amsterdamie i Londynie. Łącznie z ekipą ESKI stolice europejskie odwiedzi 32 słuchaczy.

W konkursie wygrywa ta osoba, która poprzez specjalną aplikację na profilu facebookowym Radia ESKA prześle swoje najbardziej odlotowe zdjęcie z imprezy oraz w oryginalny i kreatywny sposób odpowie na kilka pytań dotyczących aktualnej destynacji.

Relacje z wyjazdów nadawane będą na antenie Radia ESKA w sobotnim „Hit Weekendzie” między 11:00 a 18:00. Będzie je można śledzić również na eska.pl oraz na profilu facebookowym radia. W sobotę wieczorem na antenie pojawi się specjalne wydanie „ImprESKI” z miasta, w którym aktualnie będą bawić się słuchacze. Ponadto od 21 września przez cztery kolejne niedziele o godz. 12:00 na antenie ESKA TV widzowie będą mogli zobaczyć, jak słuchacze bawili się w ramach „ImprESKA on tour”. Powtórki nadawane będą w czwartki o godz. 17:00.