Przejdź do treści

Sprawdź swój angielski i zwiększ skuteczność w biznesie

Doskonalenie języka angielskiego to konieczność we współczesnym biznesie. Z myślą o osobach prowadzących międzynarodowe interesy, serwis E-korepetycje.net przygotował bezpłatny test z języka angielskiego, dzięki któremu można samodzielnie określić swój poziom zaawansowania.

Test poziomujący dostępny w serwisie www.e-korepetycje.net składa się z 40 pytań o zróżnicowanym stopniu trudności. Użytkownik do wyboru ma trzy odpowiedzi, z czego tylko jedną właściwą. Wyniki zawierają informacje o otrzymanych punktach, procentowej ilości poprawnych wskazań oraz poziomie biegłości językowej według Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego (ESOKJ), przyjętego przez Radę Europy. Klasyfikacja ta określa i definiuje 6 poziomów znajomości języków, oznaczonych wielką literą i cyfrą. A1 i A2 oznaczają początkującego, B1 i B2 użytkownika średniozaawansowanego, zaś C1 i C2 największy stopień biegłości.

Konieczność nawiązywania i utrzymywania kontaktów zagranicznych wymusza na biznesmenach doskonałą znajomość języków obcych. Dla osób, które chcą doskonalić się w angielskim, pierwszym języku biznesu na całym świecie, przygotowaliśmy test poziomujący. Jego wyniki mogą pomóc w znalezieniu odpowiedniego lektora czy korepetytora, który pomoże nam jeszcze bardziej oswoić się z językiem i lepiej używać go na co dzień – mówi Marcin Gryszko, właściciel serwisu e-korepetycje.net.

Aktualnie w serwisie znajduje się niemal 40 tys. ofert korepetycji z języka angielskiego, w tym wiele z zakresu Business English.

Test z poziomujący z języka angielskiego dostępny na stronie: http://www.e-korepetycje.net/test-jezyk-angielski powstał we współpracy ze szkołą Chatterbox.pl.