Przejdź do treści

redcoon Polska oficjalnym dystrybutorem produktów Beats Audio

Nowości firmy Beats Audio, które powiększyły ofertę sklepu redcoon.pl zachwycą zarówno pasjonatów dobrego brzmienia jak i sympatyków oryginalnego designu. Na szczególną uwagę zasługują tu nowoczesne głośniki i fantastyczne słuchawki w odpowiednio dopasowanych modelach stylowych, bezprzewodowych, studyjnych czy nawet dj-skich.

image001Najbardziej charakterystycznymi słuchawkami tej marki jest wersja BEATS SOLO, która prezentuje się w nowej, ulepszonej odsłonie. Producent zadbał tu o doskonałą akustykę, która zapewnia wysoką jakość dźwięku. Oryginalne wzornictwo, bogata kolorystyka, a także lekka konstrukcja to główne cechy, które nadały wersji SOLO doskonałości. Opływowe kształty i żywa kolorystyka spodobają się także każdemu, kto wykorzystuje słuchawki jako uzupełnienie modnego ubioru.

Dodatkowym walorem Beats Solo jest również ich konstrukcja. Słuchawki dzięki mocno wygiętej ramie i muszli są idealnie dopasowane do głowy. W muszlach zastosowano wysokiej klasy materiał, który rozprasza ciepło i ogranicza emisję dźwięku na zewnątrz. Dużym ułatwieniem obsługi słuchawek jest kompatybilny z systemem iOS kabel RemoteTalk, pozwalający na regulację głośności i odbieranie połączeń bez potrzeby sięgania po urządzenie.

Słuchawki dostępne są w szerokiej gamie kolorystycznej. Można je swobodnie dopasować do swojego stylu, wybierając odpowiedni kolor.

Ciekawą propozycję stanowią również głośniki Beats by Dr. Dre Pill, których forma i kształt przykuwa spojrzenia niemal każdego. Pełna głębia muzyki zamknięta jest tu w zasadzie w kompaktowej pigułce. Technicznie mamy tu do czynienia w głównej mierze z bezprzewodową komunikacją Bluetooth, która umożliwia strumieniowe odtwarzanie bibliotek muzycznych ze zgodnych urządzeń – smartfonów, tabletów, a nawet laptopów z BT. Wbudowany w głośnik mikrofon umożliwia odbieranie połączeń i prowadzenie rozmów w wariancie głośnomówiącym a pojemna bateria zapewni odtwarzanie muzyki nawet do 8,5 godziny.

Jeśli stawiasz na najlepszą technologię, niesamowity wygląd i oryginalne produkty wyznaczające trendy – odwiedź redcoon.pl!