Przejdź do treści

Najlepsze doznania ze świata gier na wyciągnięcie ręki z SOFORT Banking i Metaboli SA

SOFORT Banking poszerzył grono swoich partnerów biznesowych o cenionego dystrybutora gier online, Metaboli SA. Dzięki temu użytkownicy serwisu uzyskali dostęp do nowoczesnej metody płatności, która gwarantuje możliwość szybkiego, ale i w pełni bezpiecznego płacenia za gry znajdujące się w ofercie Metaboli.

Dzięki zawartej umowie, użytkownicy Metaboli – jednego z największych europejskich dystrybutorów on-line gier komputerowych, mogą korzystać z metody płatności SOFORT Banking podczas korzystania z platform Gamesplanet i Gametap. Oznacza to, że klienci Metaboli zyskali kolejną metodę płatności do wyboru.

Dzięki SOFORT Banking, użytkownicy otrzymali szybki dostęp do największej cyfrowej bazy gier komputerowych w Europie. Aby dokonać płatności, użytkownik nie musi się wcześniej rejestrować.

„Integracja SOFORT Banking z serwisem Metaboli umożliwia nam dotarcie do grupy docelowej, która swobodnie i intuicyjnie porusza się w środowisku internetowym, co jest dla nas bardzo istotne. To kolejny duży krok w drodze rozwoju naszej firmy i umacniania jej pozycji na rynku”, powiedział dr Gerrit Seidel, CEO SOFORT AG.

„Rozwiązania przyjazne dla użytkownika, jak i 100 % bezpieczeństwo są bardzo ważne dla naszych klientów. Właśnie dlatego oferta SOFORT Banking jest idealnym uzupełnieniem naszego portfolio. Od teraz, wszyscy korzystający z naszego serwisu, będą mogli praktycznie od ręki cieszyć się wybraną przez nich grą”, powiedział Chris Vandebroek, przedstawiciel Gamesplanet.com. Platformy znajdujące się w posiadaniu Metaboli oferują łącznie kilkaset gier.