Przejdź do treści

Nowatorska strona, nowe możliwości

Hotele SPA Dr Irena Eris uruchomiły nową stronę internetową, z trzecim już hotelem, powstającym w Polanicy-Zdroju i z bezpośrednim serwisem rezerwacyjnym.

Hotele SPA Dr Irena Eris to innowacyjne obiekty, stale dopasowujące się do zmieniających się potrzeb i trendów na rynku. Latem zaprezentowały nową odsłonę strony internetowej, która zmieniła się nie tylko wizualnie, ukazując hotele i otoczenie poprzez przepiękne zdjęcia, ale zyskała też nowy układ w związku z dołączeniem do grupy trzeciego Hotelu SPA Dr Irena Eris Polanica Zdrój.

Nowoczesny i efektowny design, zaawansowana funkcjonalność i czytelny panel umożliwiający intuicyjne nawigowanie, to nie jedyne atuty strony. Witrynę skonstruowano w tzw. pełnej reponsywności, czyli takiej technologii, która automatycznie dostosowuje stronę do wszelkich możliwych ekranów urządzeń stacjonarnych i przenośnych, łącznie ze smartfonami.Na uwagę zasługuje również możliwość wygodnego nawigowania po stronie za pomocą interfejsu dotykowego (np. na tablecie) dzięki dużym przyciskom.

Poza walorami estetycznymi to już nie jest strona internetowa hotelu z wbudowanym system rezerwacyjnym, lecz to jest strona rezerwacyjna hotelu, która pod względem zaawansowania technologicznego przebija większość sklepów internetowych, pozostając przy tym przyjemnie prosta dla gości – wyjaśnia twórca strony Profitroom.

Na stronie głównej każdego hotelu jest dostępny przycisk „REZERWUJ ON-LINE” umożliwiający sprawdzenie dostępności pokoi i bezpośrednie przejście do rezerwacji pobytów. Szczególną uwagę zwrócono na funkcje sprzedażowe nowego projektu, wprowadzając zupełnie nowe widoki przeglądania i filtrowania ofert oraz rezerwacji poszczególnych pakietów. Wszystko to z myślą o możliwie prostym i efektywnym mechanizmie rezerwacyjnym, który prowadzi użytkownika w trzech prostych krokach do finalnej ceny pakietu wraz z rabatami. Poza tym strona zachęca do obejrzenia galerii zdjęć oraz filmu. Hotele z uwagi na ogromne zaangażowane w promowanie regionu i znajdujące się w otoczeniu osobliwości turystyczne, wprowadziły na stronie interesujące opisy i zdjęcia najciekawszych atrakcji w okolicy.

Jeszcze w tym roku grupa hotelowa powiększy się o trzeci obiekt położony w samym sercu przepięknej Polanicy-Zdroju. Pięciogwiazdkowy hotel usytuowany w bezpośrednim sąsiedztwie Parku Zdrojowego zapewnia wyjątkowe warunki do wypoczynku, jak i korzystania z dobrodziejstw oraz atrakcji dolnośląskiego kurortu. To pierwszy tak ekskluzywny obiekt spa w Polanicy-Zdroju i całej Kotlinie Kłodzkiej, który spełni wysokie oczekiwania turystów, kuracjuszy, jak i biznesmenów.

Od połowy grudnia tego roku będzie czekało na gości 85 luksusowo urządzonych pokoi i apartamentów, nowoczesne Centrum SPA (z basenami, jacuzzi i kompleksem saun) oraz strefą fitness i studio cardio. Istotą miejsca jest Kosmetyczny Instytut Dr Irena Eris z szeroką gamą zabiegów pielęgnacyjnych, masaży i medycyny estetycznej, które będą dostępne również dla gości z zewnątrz. Dlagości biznesowych przewidziano strefę konferencyjną, z usług której będzie mogło skorzystać nawet 200 osób.