Inpro sprzedało 85 proc. lokali w budynku A osiedla Chmielna Park

85% mieszkań oraz lokali usługowych w ukończonym budynku A inwestycji Chmielna Park znalazło swoich właścicieli. W aktualnej ofercie znajduje się już tylko 6 mieszkań i 3 lokale usługowe. Obecnie w trakcie budowy jest kolejny budynek B, w którym dostępnych jest jeszcze 71 mieszkań oraz 18 lokali użytkowych. Ukończenie tego etapu planowane jest na koniec października 2015 r.

Chmielna Park to prestiżowe osiedle w centrum Gdańska, na malowniczej Wyspie Spichrzów. Jest fantastycznym miejscem zarówno do mieszkania, jak i do kupna lokalu w celach inwestycyjnych. Docelowo Chmielna Park będzie kompleksem trzech budynków o nowoczesnej architekturze z górującą nad osiedlem 9-kondygnacyjną wieżą, w otoczeniu przyrody i zielonych terenów wzdłuż rzeki Motławy. To idealne miejsce dla tych, którzy stawiają na komfort i jakość życia. Inwestycja powstaje w atrakcyjnej lokalizacji przy ul. Chmielnej i Toruńskiej na Wyspie Spichrzów w Gdańsku. W pobliżu znajduje się zabytkowa starówka, a lokalizacja w centrum miasta zapewnia dostęp do wszelkich atrakcji i udogodnień.

Wszystkie mieszkania w inwestycji, nawet te najmniejsze, zaprojektowano tak, by w pełni wykorzystać ich przestrzeń. Duże okna i zabudowa tarasowa budynków, została zaprojektowana tak, aby maksymalnie wykorzystać walory widokowe mieszkań w kierunku Głównego Miasta. Natomiast mieszkania znajdujące się na parterze mają przynależne ogródki. Chmielna Park posiada przestrzeń otwartą, z terenami zielonymi i małą architekturą. W ramach inwestycji powstają również hale garażowe oraz piwnice i pomieszczenia do przechowywania wózków i rowerów.

Cała inwestycja obejmie 292 lokale. W aktualnej ofercie gotowego budynku A znajduje się już tylko 6 mieszkań i 3 lokale usługowe. Powierzchnia mieszkań wynosi od 77,2 mkw. do 136,6 mkw. Ich cena zaczyna się od 5.700 zł netto za mkw. Lokale usługowe mają powierzchnię od 59,3 mkw. do 93,4 mkw. Ich cena to 5.900 zł netto za mkw.

W sprzedaży znajdują się również mieszkania, lokale usługowe oraz biura w ramach budynku B. W aktualnej ofercie sprzedażowej pozostało 71 mieszkań o powierzchni od 27,8 mkw. do 115,1 mkw. Ich cena wynosi od 5.800 zł netto za mkw. W ramach budynku B w sprzedaży znajduje się 18 lokali użytkowych o powierzchni od 34,1 mkw. do 115 mkw. w cenie od 6.700 zł netto za mkw. Zakończenie budowy budynku B planowane jest na 30.10.2015 r.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu