Alex T. Great wyróżniony przez Bank BPH

Kredyty firmowe Banku BPH dostępne są już nie tylko w oddziałach tego banku, ale także w kilkunastu biurach doradztwa finansowego Alex T. Great. Wszystko za sprawą indywidualnej umowy agencyjnej, jaką firmy podpisały w pierwszych dniach lipca.

– Mamy już za sobą pierwsze przeprocesowane wnioski – mówi Robert Czerwiński, członek zarządu Alex T. Great. I dodaje: – Cieszę się, że nasi doradcy mogą prezentować ofertę Banku BPH krajowym przedsiębiorcom, zwłaszcza, że gama tych produktów jest bardzo ciekawa i szeroka.

Trzeba dodać, że Alex T. Great jest dotychczas jedyną firmą, spośród wszystkich działających na polskim rynku firm doradztwa kredytowego, z prawem do sprzedaży produktów firmowych Banku BPH. – To rodzaj pilotażu, do którego zaprosiliśmy firmę, z którą mamy dobre doświadczenia we współpracy przy kredytach hipotecznych i gotówkowych – tłumaczy Jacek Marchewka, dyrektor Departamentu Zarządzania Sieciami Pośrednimi w Banku BPH.

Przedsiębiorca zainteresowany kredytem obrotowym czy pożyczką hipoteczną może teraz liczyć na profesjonalną pomoc w zakresie przygotowania wniosku o kredyt firmowy przez doradcę finansowego Alex T. Great. – Nasi eksperci, po dobraniu odpowiedniego produktu, pomogą w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, wypełnią formularze i wspólnie z doradcą bankowym przeprowadzą klienta przez proces kredytowy w Banku BPH – tłumaczy Paweł Szramowski, prezes zarządu Alex T. Great Doradcy Finansowi.

Wagę porozumienia z bankiem doceniają już dziś doradcy Alex T. Great. – To dla nas nowe, doskonałe narzędzie w pracy z klientami. Taka umowa daje nam gwarancję jeszcze szybszego rozpatrywania tego typu wniosków, ten czas powinien się teraz skrócić do maksymalnie dwóch dni roboczych – podkreśla Sylwia Karasiewicz, doradczyni z olsztyńskiego oddziału Alex T. Great.

Umowa o współpracy z Bankiem BPH to już kolejny ważny krok na biznesowej drodze Alex T. Great – wzmacnia pozycję tej firmy na trudnym rynku doradztwa finansowego. A warto wspomnieć, że skuteczność i profesjonalizm doceniła Konferencja Przedsiębiorstw Finansowych (KPF), która po przyjęciu w marcu br. Alex T. Great w poczet swoich członków, już w maju wystawiła firmie Certyfikat Etyczny potwierdzający stosowanie Zasad Dobrych Praktyk KPF. Tym samym Alex T. Great Doradcy Finansowi staje się jednym z kluczowych graczy w tym sektorze – posiada już 20 oddziałów w całej Polsce, udzielając fachowej pomocy rękoma 108 swoich doradców.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu