Przejdź do treści

Mind Progress Group dla Vantage Development SA

Vantage Development SA rozpoczęła współpracęz Mind Progress Group. Agencja marketingu zintegrowanego odpowiada za obsługę kreatywną jednego z liderów na wrocławskim rynku nieruchomości.

Działalnośćdewelopera obejmuje zasięgiem cały kraj, jednak firma realizuje większość swoich projektów na dynamicznym rynku wrocławskim, zarówno pod względem mieszkaniowym (m.in. osiedle Centauris, Promenady Wrocławskie), jak i biurowym.

Do zadań agencji należą działania z obszaru kreacji dla projektów mieszkaniowych i komercyjnych dewelopera. Mind Progress Group odpowiada za przygotowanie koncepcji graficznych kampanii reklamowych, wraz z dostosowaniem formatów do wybranych mediów oraz opracowanie akcydensów i materiałów promocyjnych dla realizowanych przedsięwzięć firmy.

Zdecydowaliśmy się na współpracę z Mind Progress Group – zaznacza Joanna Kubiak, dyrektor sprzedaży w Vantage Development SA. – ponieważ doceniamy w sposób szczególny kreatywne podejście agencji oraz zrozumienie specyfiki grupy docelowej, do której kierujemy naszą ofertę. Dzięki temu możemy liczyć na projekty spełniające nasze oczekiwania.

Ze strony agencji za koordynację działań odpowiada kilkuosobowy zespół, kierowany przez szefa działu Client Service Jarosława Kołodziejczaka, we współpracy z Mirosławem Bogusławskim, art directorem w Mind Progress Group, odpowiedzialnym za koncepcje kreatywne realizowanych projektów.

 

Mind Progress Group to największa agencja marketingu zintegrowanego w Polsce południowo-zachodniej. Od maja posiada oddziałw Warszawie. W skład firmy wchodzi 40 ekspertów, którzy planują, realizująi ewaluująprojekty oraz działania z zakresu marketing consultingu, public relations, szkoleń, social media, event marketingu, IT, reklamy i kompleksowej obsługi 360 stopni dla klientów z różnorodnych branż–od nowych technologii, retail przez HoReCa, po FMCG.