Przejdź do treści

Barracuda Backup z certyfikatem VMware Ready

Po wnikliwej procedurze weryfikacyjnej rozwiązanie Barracuda Backup uzyskało certyfikat zgodności VMware Ready z najwyższym poziomem rekomendacji. Certyfikat potwierdza, że Barracuda Backup współpracuje z platformą wirtualną vSphere 5.0.x, dzięki czemu umożliwia szybsze odzyskanie dostępu do maszyn wirtualnych w chmurze Barracudy.

Korzystając z rozwiązania Barracuda Backup współpracującego z platformą VMware vSphere 5.0.x firma może zredukować czas ewentualnego braku dostępu do serwerów i kluczowych danych, dzięki możliwości błyskawicznego załadowania krytycznych maszyn wirtualnych w chmurze Barracudy, gdy zawiodą serwery lub urządzenia do przechowywania danych. To rozwiązanie pozwala szybko i tanio odzyskać dostęp do kluczowych dla firmy danych wprost z replikowanego wcześniej do chmury backupu.

– Bycie liderem rynku zobowiązuje nas do dostarczania naszym klientom rozwiązań, które w pełni zrealizują ich potrzeby. Dzięki partnerstwu VMware i otrzymaniu certyfikatu VMware Ready rozszerzyliśmy kompatybilność i wsparcie naszych produktów dla klientów szukających rozwiązania dla środowisk wirtualnych – powiedział Rod Mathews, dyrektor generalny działu storage firmy Barracuda Networks.

VMware Ready jest jednym z elementów programu Technology Alliance Partner (TAP), w ramach którego realizowany jest cel ułatwiania klientom identyfikowania produktów partnerskich z certyfikatem VMware. Sam certyfikat potwierdza prawidłowe działanie danego rozwiązania w infrastrukturze chmurowej VMware.

Rozwiązanie Barracuda Backup można już wypróbować pobierając je z platformy VMware Solution Exchange (VSX): https://solutionexchange.vmware.com/store/products/barracuda-backup