Tablet FreeTAB 9000 IPS ICG – Mistrz jakości i wydajności wśród tabletów

MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG, okazał się hitem na polskim jak i zagranicznym rynku. FreeTAB 9000 IPS ICG zdobył zaufanie wielu klientów jak i redakcji.

Redakcja PC WORLD dwukrotnie wynagrodziła tablet MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG. Pierwszy raz w teście „Kupujemy tablet do 1000 zł”.

Drugi raz zdobył on I miejsce w przedziale tabletów powyżej 8’’ i zdobył wyróżnienie „Najlepsza Wydajność” dystansując tym samym konkurencję.

Jedną z podstawowych cech tabletu MODECOM FreeTAB 9000 IPS ICG jest zastosowany w jego konstrukcji wydajny, renomowany procesor Intel® Atom™ Z2580. Ten wysokiej jakości produkt został zaprojektowany z myślą o najbardziej wymagających użytkownikach, którzy oczekują od urządzenia multimedialnego nadzwyczajnych możliwości.

Tablet dzięki temu, że został wyposażony w układ Intela przyspiesza niczym, napędzany napędem atomowym, pojazd kosmiczny. Oznacza to szybszą i bardziej elastyczną pracę procesora, co umożliwia uruchamianie w tym samym czasie wielu obciążających system gier i aplikacji.

Największym atutem tabletu jest wysoka rozdzielczość ekranu, która wynosi 1920 x 1200 pikseli. Jest to tablet, który w najwyższym stopniu łączy wysoką wydajność z długim czasem pracy na baterii. Wyposażony w ekran o przekątnej 8,9 cali, jest tylko o 2 cm szerszy i dłuższy od tabletów 7-calowych, a pracuje się na nim równie wygodnie, jak na 10-calowym. Obudowa wyróżnia się na tle innych modeli prostą i nowoczesną stylistyką. Jest przy tym mocna i starannie wykonana, z dobrej jakości materiałów. Tablet ma pokaźny akumulator o pojemności 6500 mAh, odbiornik GPS, kartę Wi-Fi i moduł Bluetooth.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu