Don’t Worry rozpoczyna współpracę z KLAPP Cosmetics

Agencja Don’t Worry od sierpnia br. odpowiada za obsługę public relations marki KLAPP Cosmetics. Współpraca obejmuje relacje z mediami oraz szeroko pojęty PR produktowy.

KLAPP Cosmetics to jedna z wiodących firm działających na rynku kosmetyki profesjonalnej, wellness i SPA, obecna w 60 krajach na całym świecie. Od blisko 35 lat tworzy kompleksowe programy pielęgnacyjne oparte na autorskich, profesjonalnie opracowanych zabiegach kosmetycznych oraz doskonałej jakości, skutecznych preparatach do stosowania zarówno w gabinetach profesjonalnych, jak i w pielęgnacji domowej. KLAPP Cosmetics oferuje również specjalistyczny sprzęt kosmetyczny, urządzenia do mezoterapii, a także wyposażenie SPA. Tajemnicą sukcesu firmy jest opracowywanie bezpiecznych preparatów wysokiej jakości, przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii i najnowszej wiedzy kosmetologicznej, a także w zgodzie z obowiązującymi trendami oraz poszanowaniem środowiska naturalnego

Agencja Don’t Worry będzie wspierać KLAPP Cosmetics w komunikacji z rynkiem i wszystkimi jego uczestnikami, informując o ofercie produktowej, nowych zabiegach i preparatach, a także zainicjowanych przedsięwzięciach. Głównym celem zaplanowanych działań jest również promowanie misji marki KLAPP Cosmetics, której podstawą jest dostarczanie Klientom innowacyjnych produktów i zabiegów, które nie tylko odzwierciedlają obowiązujące trendy, ale nierzadko wyprzedzają je, gwarantując relaks, odprężenie i niezapomniane doznania połączone z ekskluzywną pielęgnacją.

Agencja Don’t Worry została wybrana w wyniku konkursu ofert, umowę podpisano na czas nieokreślony.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu