Certyfikat Wiarygodności Biznesowej dla VB Leasing

VB Leasing Polska SA został po raz kolejny wyróżniony przez Dun & Bradstreet Poland, międzynarodową wywiadownię gospodarczą specjalizującą się w sporządzaniu raportów handlowych. Certyfikat Wiarygodności Biznesowej za najwyższą ocenę stabilności firmy w 2013 roku potwierdza jej doskonałą kondycję finansową oraz wysoki poziom rentowności.

Certyfikat jest prestiżowym wyróżnieniem uznawanym na całym świecie. Aby go uzyskać konieczne jest spełnienie wymogów najwyższej oceny w czterostopniowej skali firmy B&D, a w Polsce jedynie 1 proc. przedsiębiorstw może się poszczycić jego posiadaniem. Uhonorowanie tym dokumentem świadczy o wysokim poziomie płynności finansowej i daje klientom oraz partnerom biznesowym gwarancję rzetelności VB Leasing.

Ocena wiarygodności przygotowywana przez analityków, wystawiana jest na podstawie analizy według programu Dun Trade (uwzględniającego m.in. wysokość zadłużenia oraz liczbę dni opóźnienia w spłacie należności), analizy wskaźników ekonomicznych ostatnich sprawozdań finansowych oraz największej w Polsce bazy relacyjnej powiązań korporacyjnych i osobowych.

Dun & Bradstreet to prestiżowa, specjalistyczna firma badająca na całym świecie wiarygodność finansową podmiotów gospodarczych od 170 lat.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu