Przejdź do treści

Galaxy Tab S taniej o 50%

W redcoon.pl promocja jakiej jeszcze nie było.  Wakacyjne temperatury widocznie  topią ceny. Warto tu zajrzeć i przekonać się o tym osobiście. Już teraz najlepszy tablet na świecie Samsung Galaxy Tab S o połowę  taniej.  Akcja trwa tylko do niedzieli.

Samsung Galaxy TAB S to tablet z szeroką gamą możliwości i dużą funkcjonalnością. To nie tylko najnowsze technologie zamknięte w eleganckim, lekkim i kompaktowym designie, ale także szereg przydatnych funkcji. Tablet charakteryzuje się solidnym wnętrzem. Procesor Exynos Octa posiada osiem rdzeni i w zależności od potrzeb pracuje albo na czterech wydajniejszych albo na czterech wyjątkowo energooszczędnych rdzeniach.

TABS-promo-logo

Z Galaxy TAB S możesz czuć się komfortowo i bezpiecznie, ponieważ wszystkich ważnych danych broni wysoce zaawansowany czytnik linii papilarnych. Znakomity wyświetlacz Super AMOLED gwarantuje wysokiej jakości obraz oraz żywe kolory. Dzięki opcji podziału ekranu tabletu użytkownik może robić 2 rzeczy jednocześnie. Za zarządzanie pamięcią oraz warstwą sprzętową odpowiedzialny jest system Android 4.4 KitKat. Dodatkowo technologia Bluetooth 4.0 pozwala na bezprzewodową komunikację z innymi urządzeniami elektronicznymi, a WiFi umożliwia użytkownikowi bezprzewodowy dostęp do sieci.

Nie czekaj, sprawdź:

http://www.redcoon.pl/hotdeals