„Bądź do przodu na starcie” – iDream rozdaje Microsoft Office Mac Home&Student 2011 PL

iDream, należąca do Eurotel S.A. sieć sklepów ze sprzętem Apple, przygotowała na sierpień akcję promocji sprzedaży komputerów MacBook Air – do każdego zakupu dokładany jest w prezencie pakiet Microsoft Office Mac Home&Student 2011 PL. Akcja prowadzona jest pod hasłem „Bądź do przodu na starcie”. Akcję wspiera kampania w internecie i punktach sprzedaży, zwracająca uwagę na atrakcyjny prezent jaki można otrzymać przy zakupie MacBooka Air, ale także na możliwość dokonania tego zakupu na raty, za 190 zł miesięcznie w kredycie zero procent (20 rat). Promocja obowiązuje do końca sierpnia.

iDream świętuje obecnie swoje pierwsze urodziny  – promocja „Bądź do przodu na starcie” jest kolejną z akcji specjalnych przygotowanych z tej okazji. Akcjom promocyjno-sprzedażowym towarzyszą działania wizerunkowe – marka iDream została na przykład partnerem letniej „objazdowej” akcji Eska Summer City.

Salony iDream to salony o statusie Apple Premium Reseller (APR), a więc spełniające najwyższe standardy – lokalizowane są zwykle w prestiżowych centrach handlowych lub w najbardziej atrakcyjnych miejscach miast. Ich powierzchnia – ponad 100 m2 – pozwala na pełną ekspozycję produktów Apple, swobodne poruszanie się wewnątrz i dostęp do pełnej oferty towarowej, jak również możliwość bezpośredniego testowania działania każdego z produktów. Salony APR zapewniają również dostęp do najświeższych produktów – premier produktowych, nocnych sprzedaży etc.

Pierwszy salon iDream powstał w ub.r. w Bydgoszczy. Po uruchomieniu kolejnych salonów oraz po przejęciu konkurencyjnej sieci iTerra i jej rebrandingu, sieć iDream liczy sobie już siedem salonów, umiejscowionych w: Białymstoku, Bydgoszczy, Częstochowie, Gdańsku, Kielcach, Olsztynie i Szczecinie.

Poza siecią salonów Apple Premium Reseller, pod marką iDream działa również sklep internetowy oferujący pełną paletę produktów marki Apple (www.iDream.pl ). Klienci e-sklepu mają możliwość odbioru osobistego zakupów we wszystkich stacjonarnych punktach sprzedaży.

PRportal.pl – informacje prasowe dla biznesu