Przejdź do treści

PRn’TOUR – Cross usług w branży PR i MICE

„Nowe możliwości…nowe cele” pod takim hasłem wystartowała nowa usługa PRn’TOUR, której twórcami są firmy Incentive Planet Sp z. o.o. oraz Commfort Group.

Jest to nowość na rynku MICE wzbogacona o segment Public Relations. Usługa dedykowana jest klientom korporacyjnym oraz z sektora Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Jej Celem jest połączenie wyjazdu grupowego (eventu, konferencji) z działaniami Public Relations, które stały się nierozłącznym elementem projektów eventowych i Incentive. Dzięki przenikaniu się dwóch segmentów rynku PR & MICE, czyli: szeroka platforma mediów, udział celebrytów w wydarzeniach biznesowych oraz uczestnictwo klienta w eventach specjalnych, zapoczątkowano potrzebę połączenia tych usług. Ważnym elementem takiego cross – marketingu jest bezpośrednie podniesienie wyników sprzedaży promowanych produktów.

Najcenniejszym punktem usługi PRn’TOUR jest 3 miesięczny BONUS na portalu www.incentiveplanet.pl , który pozwala klientowi usługi PRn’TOUR na darmowe planowanie i kalkulowanie działań Incentive oraz Event. Dzięki szerokiej bazie znajdującej się na portalu www.incentiveplanet.plprzygotowanie oferty nie będzie już wymagało kilku dni czy tygodni. Wystarczy, że przy wpisaniu odpowiednich pozycji typu: destynacja, liczba osób, termin wyjazdu klient otrzymamy symulację kosztową oraz opis miejsca do którego zamierza się udać. Każda firma, która skorzysta z PRn’TOUR i otrzyma kod rabatowy będzie mogła przez 3 miesiące działać za darmo.